Türkiye Gerçekten Shiba Inu’yu Kabul Etmeyi Planlıyor mu?

Shiba Inu (SHIB) topluluğu, geçen hafta Türk hükümetiyle yaptığı görüşmenin ardından gündemden düşmüyor. Kripto piyasasında çeşitli varsayımlar dolaşmaya başladı. Bazıları Türkiye’nin SHIB’yi yasal bir ihale olarak kabul ettiğini öne sürerken, birkaçı altcoinin Lira’ya alternatif olarak ortaya çıkabileceğini öne sürdü.

Shib ekibi, piyasada FUD olana kadar toplantı hakkında açıklama yapmamıştı. Bugün erken saatlerde, Shib Informer Twitter’da ağın Türk hükümeti ile yaptığı görüşme hakkında bilgi verdi.


Bunu, henüz hiçbir hükümetle SHIB konusunda resmi bir anlaşmaya varılmadığını vurgulayan bir dizi tweet izledi. Aksine, en son karşılaşma “bir hükümet yetkilisine dostane bir yaklaşım” idi. Bu, Shiba Inu ağı tarafından farkındalığı artırmak için bir fırsattı. Sonuç olarak, Türk Shiba Inu ekibi, Mustafa Elitaş’ı kripto para birimiyle tanıştırmaya karar verdi.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkeler sonunda kriptoya ilgi duymaya başladı. Dijital varlıkları ödemeler için kabul etmekten yasal ödeme aracı olarak benimsemeye kadar, kripto devrimi tüm hızıyla devam etti. Ancak Shiba Inu topluluğu, hükümetlerle çalışmak için biraz daha beklemek zorunda kaldı.

Shiba Inu Metaverse Haberleri #ShibArmy

Shib Informer ayrıca SHIB’nin henüz herhangi bir ülkenin resmi para birimi olmaya hazır olmadığına dikkat çekti. Bununla birlikte, “Shibarium/SHI/Shibanet” muhtemelen altcoinin herhangi bir ülkenin resmi para birimi olarak ortaya çıkması için gereken genişletilebilirliğe yardımcı olacaktır.

Shiba Inu ağı, toplumu ilgili politikacılara ulaşmaya teşvik ediyor

Türk bakanla yapılan bir görüşme piyasada epey ses getirdi. Shib Informer, bu tür toplantıların öneminin toplum için faydalı olduğunu daha da açıklayarak şunları söyledi :

“İktidar konumlarındaki insanlara, ademi merkeziyetçiliğin ve bu yeni tür toplulukların etkisinin modern dünyada nasıl olumlu bir güç olabileceğini bilmelerini sağlıyorlar. [..] Fark yaratmaya yardımcı olabilecek önemli, ilgili kişilere ulaşıyoruz. Sırf dedikodu olsun diye kişi ve kurumlara yaklaşmıyoruz. Ancak #ShibArmy’ye ve ekosistemin ve #kriptonun başarılı evrimine fayda sağlayabilecek ortak anlayışlar arıyoruz.”

Bu nedenle, Shiba Inu ağı, topluluğun altcoin hakkında kendi siyasi sınıflarına ulaşmasını istiyor. Bununla Shib Ordusu, farkındalığı, eğitimi yönlendirecek ve SHIB’nin temeline ışık tutacaktır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here