Tron (TRX) Fiyat Tahminleri

Yatırımcıların haklı olarak son zamanlarda daha yakından baktığı bir dizi benzersiz kripto projesi var. Bugün ilgi uyandıran kilit tokenler arasında Tron (TRX) bulunuyor.

Ademi merkeziyetçiliği en saf haliyle temsil etmek isteyen diğer projeler gibi, Tron da merkezi olmayan bir özerk organizasyon (DAO) yapısına geçiyor. Bir DAO, kripto sahiplerinin tekliflere varlıklarıyla doğru orantılı olarak oy vermelerine izin verir. Başka bir deyişle, bir ekosistemdekilerin bir projenin yöneleceği yönü seçmesi için daha demokratik bir yoldur.

Bazı açılardan, bu yatırımcılar tarafından çok olumlu karşılanmaktadır. Kripto hareketinin temel ilkelerinden biri ademi merkeziyetçiliktir. Bir projeye yatırım yapanların kilit konularda oy kullanmasına izin vermek çok önemlidir.

Ancak diğerleri, uzmanların ve geliştiricilerin bir projenin yönünü seçmesinin daha mantıklı olduğunu öne sürüyor. Ne de olsa, ilk etapta kurulması genellikle oldukça karmaşık olan projeleri kavramsallaştıran insanlar bunlar.

Tüm büyük kripto projelerinin düşüşe geçtiği Mayıs ayı boyunca Tron (TRX) büyük ölçüde öne çıktı. %20’den fazla kazanç kaydeden proje, en büyük 15 piyasa değeri arasında yer aldı. Kalıcı bir trend mi?

Tron (TRX) kripto pazarından daha iyi performans gösteriyor!

Mayıs ayı boyunca, TRX tokeni değer kazanan birkaç kripto paradan biriydi.

Kripto piyasası için en kötü zamanlarını yaşamaya devam ederken Mayıs 2022’de TRX tokeni %27,8 değer kazandı. Aynı zamanda, mücadele eden bir Bitcoin fiyatının yönlendirdiği bir bütün olarak kripto piyasası, yaklaşık 500 milyar dolarlık kapitalizasyon kaybetti. Özellikle Terra ekosisteminin çöküşüyle ​​bir facia yaşandı.

USDD stabilcoinin ekosistem içinde piyasaya sürülmesi, TRX varlığının fiyatındaki artışın ana nedenidir. Aynı zamanda, Tron’un TVL’si (Toplam Değer Kilitli) %40’tan fazla arttı, bu da kullanıcı güveninin bir simgesi.

USDD: TRON’da Merkezi Olmayan Stabilcoin

Trend devam edebilir mi?

Haziran ayının ilk gününde, token bir kez daha Bitcoin veya Ethereum gibi büyük projelerden daha iyi performans gösterdi. Çünkü kripto piyasası gün içinde yaklaşık %5 değer kaybetti ama Tron daha küçük bir düşüş gösteriyor.

Teknik göstergelere güvenirsek, belirli sayıda unsur, yükselişin devam edeceği hipotezini destekliyor gibi görünüyor. MACD bir yükseliş modeli önerirken, 14 günlük RSI, TRX’in aşırı alım bölgesine girebileceğini gösteriyor.

Grafiksel analiz, tokenin bu hafta üzerinde çalışabileceği bir seviye olan 0.0925 dolarlık bir direnç seviyesini vurguluyor. Ancak diğerleri daha da ileriyi görüyor ve TRX’in 0,10 dolarlık psikolojik eşiği hızla test edeceğini düşünüyor.

Tahmin algoritmalarının analizlerine dayanarak, bir yükseliş eğilimi ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Böylece TradingBeasts platformu, varlığın birkaç hafta içinde 0.10 dolar eşiğini geçebileceğini tahmin ediyor. Uzun vadede, yükseliş trendi daha az belirgin görünüyor.

Peki bakalım uzmanların TRX coin fiyatı hakkında yorumları nasıl.

Kripto Uzmanlarından TRX Coin Fiyat Tahminleri

  • Walletinvestor, TRX için, bir yılda 11,7 sent ve beş yılda 32,4 sent değerinde olabileceğini öne sürüyor.
  • CryptoNewsZ, 2022’de TRX için 12 ila 20 sent aralığının mümkün olduğunu öne sürüyor, bu oldukça iyimser bir tahmin.
  • CoinQuora, ultra yükseliş ortamında token başına 40 sent kadar yüksek bir potansiyel ile 7,1 sent ile 15 sent arasında yakın vadeli bir fiyat hedefi öngörüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz