THORChain (RUNE): Neden yükseliyor?

THORChain (RUNE), kripto para birimi son yirmi dört saat içinde %30’luk bir artış kaydetmeyi başardığı için günün en çok kazananlarından biri.

Yazma sırasında, RUNE coin fiyatı 5.68 dolar fiyat seviyesinde duruyor. Günlük işlem hacmi, yükseliş dalgasının ortasında %450 arttı. Kripto para birimi, günlük pencerede en düşük 4,68 dolardan 5,90 dolara yükseldi. THORChain, 1.77 milyar dolarlık bir sermaye ile 57. pazar sıralamasına sahiptir. 

THORChain Fiyat Artış Nedenleri

RUNE zinciri için büyüme yolculuğu inişli çıkışlı oldu ancak mevcut performansı, yolculuğun ve ağın sahip olduğu potansiyelin bir kanıtı. Platform, Şubat ayının sonuna doğru zincir üzerinde merkezi olmayan ve izinsiz işlemlerde 1,5 milyona ulaşarak önemli bir dönüm noktasına ulaştı. THORChain’deki işlem hacmi de 28 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı . Şu anda 83 düğüme sahip ve ekibin sıkı çalışması, ağın oyunun zirvesinde kalmasına yardımcı olmak için 80’den fazla ağ güncellemesi sağladığı gerçeğinde açıkça görülüyor.

ThorChain (RUNE) Coin Nedir ?

Kripto para biriminin günlük zaman diliminde artmasının bir başka nedeni de Terra’nın (LUNA) THORChain’in ekosistemine entegrasyonudur. Entegrasyon, ağda en çok beklenen gelişmelerden biriydi. Entegrasyon, ağın, en büyük sabit paralardan biri olan UST dahil olmak üzere Terra’nın sabit paralarına erişim kazanmasına izin verecek. Ayrıca Terra’nın desteği, RUNE ekosisteminin Cosmos tabanlı projeleri desteklemesini de sağlayacaktır. Proje ayrıca, yükseliş görünümünü daha da güçlendirecek olan Monero ve Haven için yakında destek ekleyeceğini duyurdu.

THORChain (RUNE) Coin Fiyat Tahminleri

Terra entegrasyonunun THORChain için verimli olduğu kanıtlandı ve yaklaşan gelişmeler, tokenin uzun vadeli yükseliş görünümünü daha da ileriye taşıyor. RUNE aynı zamanda kripto para piyasasındaki en sağlam projelerden biridir. Wallet Investor’ın tahminlerine göre , kripto para biriminin bir yıl içinde 9,58 dolar fiyat seviyesinde faaliyet göstermesi beklenirken, beş yıllık süreçte bunu 32,95 dolar olarak güncelliyorlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here