Terra Classic (LUNC) Fiyat Tahminleri ve Yorum

Bu hafta sonu Terra 2.0 (LUNA) lansmanı yapıldı, ancak Terra Classic’e (LUNC) ilgi de yüksek. LUNC coin, bu hafta sonu yeni ağının lansmanı sırasında kısa bir süre yükseldi. İşte uzmanların bu kripto hakkındaki yorumları.

Terra LUNA çöküşü ve yeniden doğuşu kripto dünyasında inanılmaz bir hikaye oldu. Sonrasında, şimdi Terra Classic (LUNC) olarak işlem gören eski Terra da yatırımcılara düşünecek çok şey verdi. Yeni LUNA kriptosu ilgi çekici olsa da Terra Classic fiyat tahminleri de talep görüyor.

Terra Classic’in buradan nereye gidebileceğine odaklanmak benzersizdir. Bunun nedeni, Mayıs ayı boyunca, Terra ekosisteminin algoritmik stablecoin’inin sabit fiyatının düşmesiyle çöküş yaşadı. Terra 2.0, bir stabilcoin olmadan piyasaya sürüldü ve bu süreçte TerraUSD’yi TerraClassicUSD (USTC) olarak yeniden markalaştırdı. Ancak şimdi yatırımcılar, orijinal ağın savaşma şansı olduğunu düşünüyor gibi görünüyor.

Terra Classic geçen hafta sonu çok güzel bir toparlanma gördü. Aslında, LUNC’deki yatırımcılar, bu Anma Günü hafta sonu boyunca kısa sürede %60’tan fazla fiyat artışı gördü. Bakalım uzmanlar ne düşünüyor.

Terra Classic Fiyat Tahminleri

LUNC şu anda 0,0011 ABD dolarından işlem görmektedir.

  • DigitalCoinPrice, LUNC için sırasıyla 0,00162 ve 0,000254’lük 1 yıllık ve 5 yıllık bir fiyat hedefi paylaşıyor.
  • Coinpedia, piyasa koşullarının yükselişini sürdürmesi durumunda, LUNC’nin Haziran ayında 0,001409 ABD dolarına doğru hareket edebileceğini öne sürüyor.
  • Son olarak, CoinArbitrageBot, 1 yıllık 0,001155 ABD doları fiyat hedefi paylaşıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz