Terra Airdrop’u destekleyen kripto para borsaları

FTX, Huobi ve Bitfinex dahil olmak üzere birçok borsa, Do Kwon’un önerdiği yeni blok zincirini destekleme sözü verdi.

FTX, Huobi ve Bitfinex, LUNA’nın geri dönüşü için desteklerini duyurdu

Terra (LUNA) blok zinciri çatalının topluluk tarafından kabul edilmesinden saatler sonra, birkaç kripto para borsa platformları kurtarma planına desteklerini açıkladı. Doğrulayıcıların onayını almaktan gurur duyan Terra’nın kurucu ortağı Do Kwon, borsaların pozisyonlarını kişisel Twitter hesabında paylaştı.

Fork projesi ilk olarak Çinli borsa Huobi’den destek aldıPlatform, “LUNA 2.0’ın 27 Mayıs’ta piyasaya sürülmesini destekleme” sözü verdiBirkaç dakika sonra Bitfinex, Do Kwon’un teşvik paketine desteğinin sinyalini de verdi. Firma, konu hakkında en kısa zamanda daha fazla bilgi vereceğine söz verdi. 

Singapurlu platform Bitrue, “LUNA V2 ticaretini başlatan ilk platform olarak Terra’ya tarihsel desteğini sürdürmekten” memnun oldu. Çok hevesli olan borsa, Terra blok zincirinin çatalının LUNA’nın küllerinden doğmasına izin vereceğine inanıyor. Hatırlatma olarak Bitrue, 2019’da kripto para birimini listeleyen ilk platformdu.

Terra Luna: Kripto çöküşünden alınacak dersler

Destek dalgası bununla da kalmadı. KuCoin platformu hızla LUNA’nın yeniden canlanmasından yana çıktı. Bu aynı zamanda Bybit’te de geçerlidir. Çoğu borsa, web sitelerinde çatalın getirdiği değişiklikleri açıklayan bir açıklama yayınladı.

Son olarak Do Kwon , Sam Bankman-Fried tarafından kurulan platform olan FTX tarafından yayınlanan bir tweet’i de paylaştı. Huobi, Bitfinex ve diğerlerini yansıtan borsa, LUNA’nın yeni sürümünü destekleyecek.

Binance, Terra Network Airdrop’unu Destekleyeceğini Açıkladı

Binance, kendi adına, platformunda yeni LUNA’nın gelişini duyurmaktan kaçındı. Şirket, “Binance’de etkilenen kullanıcılara mümkün olan en iyi tedaviyi sağlamayı amaçlayan kurtarma planında Terra ekibiyle yakın bir şekilde” çalışmasını sağlayarak rakiplerinden daha fazla çekingenlik gösterdi. Merakla beklenen açıklama sonunda geldi;

Binance, mevcut Terra ağını Terra Classic ağı olarak yeniden adlandıracak ve Terra ağı airdropunu destekleyecektir Terra Classic ağının LUNA ve UST jetonları bundan böyle bu duyuruda LUNA (eski) ve UST (eski) olarak anılacaktır.”

Terra’nın kurtarma planı, ağı iki ayrı şubeye bölmeyi ve toplam token arzının bir kısmını saldırıdan önce LUNA ve UST sahiplerine dağıtmayı içeriyor. Terra 2.0 Nedir? Ekosistemi kurtarılabilecek mi? içeriğimizden tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz