Solana (SOL) Fiyatı Yeni Rekorlara Ulaşacak mı ?

Birçok altcoin, son birkaç gün içinde yükseliş ivmesi kazandı ve kripto paralar hareketlendi. Ayılar kriptoların çoğunu destek seviyelerinin altına çekmişti, ancak yeni dalgalanma fiyatı yükseltti. Yükseliş eğilimini takip eden Solana fiyatı önemli bölgelerden birini test ediyor. Bu seviyelerde başarılı olması 300 dolara ulaşabilecek SOL fiyatı denebilir.

Solana (SOL) 300 dolar olur mu ?

Solana, Kasım ayı boyunca kayda değer bir düşüş eğilimini sürdürdü ve bu nedenle Bitcoin fiyatının trendi tersine dönüşünü ateşlediğinde, SOL onu takip edenler arasında. Şu anda Solana, son birkaç hafta içinde tüm zirveleri birbirine bağlayan direnci kırdı. Bu nedenle, kısa vadede potansiyel hedef 240 ila 260 dolar arasında kalıyor. Ancak, fiyat için üst hedef hala çok farklı.

SOL her zaman istikrarlı bir ralli sürdürdü ve kayda değer geri çekilmeler yaşadıktan sonra hızla toparlandı. Şu anda, 241 dolarlık önemli direnci kırmaya çalışırken ret yedi. Düzeltmeler, 212 dolar yerel destek seviyelerine kadar gevşetebilir. Bu, Solana fiyatının maksimum güçle toparlanması için güzel bir destek alabileceği yerdir. Gücünü topladıktan sonra fiyatı 250 dolar seviyelerini aşarsa kısa vadede 300 dolar hedefine ulaşabilir. Olası bir boğa piyasasında da üst hedef olarak 500 dolar seviyeleri Solana’da takip edilmesi gereken alanlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz