Pundi X (PUNDIX) Coin neden yükseliyor?

Pundi X, kripto para birimlerini bir ödeme aracı olarak demokratikleştirmek olan yüzlerce projeyle uyumludur. Ancak çoğu çözümden farklı olarak, Pundi X belirli ve genellikle unutulmuş bir kitleyi hedefler: tüccarlar. Son haftalarda sahada çok az kişi var, görünen o ki proje liderleri şimdi gelişimlerini hızlandırmayı hedefliyor.

Pundi X projesine odaklanın

Pundi X projesi, tüccarların dijital varlıkları kullanmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Pek çok proje kripto cüzdan sağlamak da dahil olmak üzere bireylere odaklanırken, Pundi X profesyonellere odaklanıyor. Proje aynı zamanda finansal içerme temasına da uymayı amaçlamaktadır. Bankacılıktan dışlanan nüfusun bütün bir kesimine basit ödeme araçları sunacak.

Daha somut olarak, Pundi X bu ödemeler için bir hizmet sunuyor: XPOS. Bu, kredi kartı ödemelerinde kullanılana benzer bir sistemdir, işlemlerin dijital varlıklarda yapılması dışında. Banka kartı ödeme sistemlerine de büyük önem verildi. Marka bunun için de bir kart sunuyor: XPASS.

Bunlar dünya çapında 30’dan fazla ülkede zaten mevcuttur. Nijerya gibi bir ülkede, XPOS, ortak tüccarların Afrika’da Bitcoin’i bir ödeme aracı olarak kabul eden ilk kişiler olmasını sağladı. Pundi X, Brezilya ve Singapur gibi diğer çok aktif kripto pazarlarında da mevcuttur. Şirket şimdi ekosistemini daha da geliştirmek için çok yüksek küresel enflasyona güveniyor. Özellikle bu nedenle şu anda Türkiye’de bulunmaktadır.

PUNDIX Coin %100’den fazla arttı!

PUNDIX coin fiyatı birkaç gündür 0,39 ile 0,42 dolar arasında işlem görürken, PUNDIX dün bir patlama gördü. 0,40’tan yaklaşık 0,70 dolara sadece birkaç dakika içinde yükseldi.

Bu yazı itibariyle, PUNDIX token 0.95 dolar civarında işlem görüyor. Projenin en büyük kripto projelerinin ilk 100’ünün kapılarına yakın olmasını sağlayan bir fiyat seviyesi. 248 milyon dolarlık piyasa değeri ile 130. sırada yer alıyor.

PUNDIX Coin yükseliş sebepleri

Piyasalar birkaç seanstır toparlanıyor gibi görünse de, PUNDIX coinin hareketini piyasaların küresel bağlamına bağlamak zor. Son günlerde proje liderleri sosyal ağlarda çok aktifler. Bu sayede Pundi X ekosisteminin ve projelerinin gelişimini, özellikle de yerel tüccarlarla pek çok ortaklığın yeni kurulduğu Türkiye’de aktarabildiler.

Birkaç hafta bekledikten sonra, proje daha iyi bir başlangıç ​​yapıyor gibi görünüyor. Bazı söylentiler, proje liderlerinin web3‘e entegre olmayı düşündüklerinden de bahsediyor. Son aylarda özellikle moda olan bir trend.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz