Popüler Balina Gimli 1.2 Milyon Dolarlık Matic Aldı

En popüler balinalardan biri olan “Gimli” 1,2 milyon dolar değerinde 697.232 Matic coin satın aldı. Gimli çoğunlukla Shiba Inu’ya düşkündür, ancak bu sefer düşüşe rağmen Shiba toplamayıp, Matic satın aldı.

Popüler Kripto Balinası Gimli’nin Portföyü

Balinanın portföyünde şimdi %48 Ethereum, %16 Shiba Inu ve %7 MANA bulunuyor. Ancak, Gimli’nin portföyü, toplam holdinglerin %3,67’sini oluşturan Matic’ten oluşmaktadır. İkinci sırada %3,42 ile FTM ve en az toplam portföyün %1,52’si ile ENJ yer almaktadır.

Balinaların Matic’te bir giriş pozisyonu almasından bu yana epey zaman geçti ve son düşüş fırsat pencerelerini açtı. Matic, Mayıs 2021’e kadar iyi bir performans sergiledi ancak yılın geri kalanında durgun kaldı. Fiyatı 2021’in son çeyreğinde hareketlenme yaşa da piyasalardaki genel düşüşten etkilendi.

Matic coin fiyatı, yedi aya yakın bir süredir 1,50 ila 1,90 dolar arasında seyrediyor ve yatırımcıların sabrını test ediyor. Kripto piyasası bir bütün olarak düştüğü için yukarı doğru sıçrama pek olası görünmüyor. Yazıyı sizlerle paylaştığımız zamanda Matic fiyatı 1.85 dolar seviyelerinde seyrediyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz