Polygon (MATIC) Fiyatı 3 Dolar Seviyesine Gidiyor

2021 yılı sona ererken, birçok altcoin, yılı yükseliş ile bitirmek için yükseliş ivmesi kazanıyor. Önceki çöküş, fiyatı 0,6 dolara kadar çok aşağı çekmişti ve o zamandan beri varlık sağlam adımlarla ilerledi. Bununla birlikte, son birkaç gündür MATIC coin fiyatı, önemli direnç seviyelerini kırarak büyük yükseliş mumları ile ilerliyor.

Polygon (MATIC) Yükselişi Devam Edecek Mi ?

ZK start-up’larının Mir protokolünün Polygon tarafından yakın zamanda satın alınması, boğa rallisini de ateşleyen etkenlerden biriydi. Yakın zamanda yapılan bir güncellemede, Polygon, herkesin herkese açık bir ekosistem oluşturmak için projelerine dahil edilebileceği Polygon Cares’i kullanıma sunuyor. Ayrıca, sürekli işbirlikleri ve ortaklıklar platformu büyük ölçüde etkiledi.

Matic fiyatı, 2.4 ila 2.6 dolar arasındaki zorlu direnç seviyelerini aşmaya çalışıyor. Varlık bu seviyeleri aşmada başarılı olursa, ATH’nin ötesinde sağlıklı bir yükseliş oldukça olasıdır. Aksi takdirde, varlık kayda değer bir sıçramadan önce paralel kanalın orta seviyelerini 2,3 dolar seviyelerini tekrar ziyaret edebilir.

Bununla birlikte, MATIC fiyatı hala mevcut ATH’nin ötesine 2,68 dolar altında yükselişini sürdüyor, bugün 2.66 dolar seviyelerini gördü ama devamı gelmedi. RSI 4 saatlikte oldukça yükselişte ve henüz günlük grafikte aşırı alım seviyelerini ziyaret etmedi. Varlık için çok yakında bir yükseliş senaryosu ortaya koyuyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz