OriginTrail (TRAC) Coin Nedir ?

Dikkate ve kayda değer birçok kripto para biriminin bulunmasının yanı sıra, bazı kripto para birimleri kullanım alanına göre dikkat ve ilgi çekici olabiliyor. Bu da kullanıcıların ilgi ve becerilerinden geçmektedir. Bu tanımlamayı yol gösterici olarak alacak olursak karşımıza ilginç ve şaşırtıcı bir proje çıkıyor; OriginTrail (TRAC).

OriginTrail (TRAC), istenen ve ihtiyaçtan kaynaklanan alım satım pazarına, bu endüstriye pazarlanan, işlev gören bir platform projesidir. Blok zinciri teknolojisiyle bezenmiş bir yapıya sahip olduğundan ötürü bu pazarda oluşan ve oluşma potansiyeline sahip problemlerin önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Kripto para sanal dünyası gün be gün gelişim gösterdikçe, yol kat ettikçe bu sektöre bağlı olan içerikler ve sistemsel yapılar kendine bu platformda yer bulmaya hızla devam edecek. Bu da önemli yerlere sahip olan kripto para birimlerini sistemden bulunmasını zorlaştıracak.

OriginTrail (TRAC) Coin Çalışma Prensibi ve Özellikleri

OriginTrail (TRAC), devasa büyüklükteki bir yapıda çok çarpıcı ve can sıkan boyutta bir probleme alternatif yollar sunmayı amaçlıyor. Kripto paralar 30 günden daha da az bir zamanda etkin olarak durumda ve daha şu andan itibaren dalgalı bir grafik çizmeye, bu grafik etrafında ise oluşumlar göstermeye başladı. Daha tam yapılanmış bir sistem olmamakla birlikte, geliştirilme ve yapılım aşamasında olmasına karşın, çok erken safhalarda dahi kullanıma dahil ediliyor.

OriginTrail (TRAC), belirgin olarak belli bir pazar oluşumuna yön vermeyi hedefleyen bir sistemsel yapı projesidir. Blok zinciri teknolojisinden de yararlanılarak veri akış işlemlerini daha basit, entegre edilebilmesi basit, maliyeti az ve beklenen, öngörülenden çok daha hızlı, güvende olma haline dönüştürmeyi hedefliyor.

Birincil üretici, bir içerik meydana getirir ve işlenmesi için diğer birimlere gönderir. Bu olaydan sonra Dağıtım oluşumu aracılığıyla saklama alanına ve son olarak alıcı toptancılara iletilir.

Blok zincir teknolojisi, bu ögelerin beşinin de tutarlı bir ileti hakkındaki verileri eş ve tam zamanlı olarak denetim halinde olmasına olanak tanıyacaktır. Kayıp olacak veri işi veya birisi bir şeyin nerede yer aldığından emin olmadığı için sorun yaşamaz, sistem verilerinin saklandığı sunucuya girer ve blok zinciri teknolojisine başlatmasına neden olur. Bir kez oturum açıldığında güvenli duruma gelir ve başka kişilerce erişilemez.

Her iki taraf iletinin hangi konuma sahip olduğunu denetim halinde tutabilir. Mesela, izlenebilmesi için GPS yapıları da bu anlatılanların içine alınabilir. Teknoloji ilerledikçe, iletiler gönderim aşamasında iletim yapısını denetleyen yapılar barındırabilir. Bu özellik sayesinde, herhangi bir mal ticareti konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşsanız, alıcılarınıza ürünlerin onlara iletiminin ne kadar zaman aldığını sualsiz, şüphe götürmeksizin bir biçimde kanıtlayabilirsiniz ve en kritik noktası, kalitesini oluşturmak için bütün yol boyunca doğru ve verimli bir şekilde muhafaza edilir.

Bütün kullanıcıların işlemler üstünde mutabık kalmalarını oluşturmak için, yapıların her kişiler ve taraflarca kabul görmesi iktiza eden bir kabul sistemi mekanizması kullanacaktır.

OriginTrail, yapılanma sonucunda ilerleyen ögeler hakkında detaylı, eş zamanlı veri akışı sağlamak için blok zincir teknolojisi yapısından faydalanacak. Diğer işlem sistemlerine sahip firmalar bu kuruluşlarla ortaklık veya iş projesi yapacakları zaman ise blok zinciri teknolojisi veri hizmetleri vasıtasıyla sistem oluşturabilecek, veri kaybına neden olacak bir durum oluşmayacak.

Bu verilen yapı merkeziyetsiz durumda olacak ve kimsenin bu dataların şifrelemesine sahip durumda olmadığını gösteriyor. Herhangi bir kurulum sonucunda veri yapıları değişiklik gösteremez, başka birileri tarafından irdelenemez. Bu alternatif yollar da sürekli güncellenen isteklerin önünü alabileceği anlamına geliyor.

Token Olarak OriginTrail (TRAC)

OriginTrail’in işlem yapacağı blok zinciri OriginTrail Merkezi Olmayan Ağ (ODN) olarak adlandırılır. Bu oluşum, talep zinciri bilgilerinin üzerinde varlık göstereceği bir platformdur. OriginTrail uygulamasını yöneten bilgisayarlar olan, dünyanın her köşesinde işlem yapan ve faaliyet gösteren birden fazla noktasal düğümden meydana gelir.

Bu platformu ihtiyaç ve istek zinciri talepleri için kullanmak isteyen kuruluşlar, düğümlerin hakimlerine Trace tokenları ödemek durumunda olacak ve karşılığında düğümler bilgilerini saklayacak, işleyecek ve ileti halinde aktarılır.

TRAC Coin Geleceği

OriginTrail dahası Ethereum blok zinciri sistemi üstünde iş görecek ve bu sebeple her yapının her iki alıcı için de riskli bir sistemde oluşturulabilmesini sağlamak için akıllı kontratlardan faydalanacak ve hiçbir anlaşma problemi yaşamayacak veya dolandırıcılık sorunları oluşmayacaktır.

Kripto para piyasa pazarı geliştikçe, sağlam yapılı projelerin arttığını ve daha alçak projelerin yok olduğuna şahit olacağız. OriginTrail, kendi şirket misyonunu devasa bir endüstri problemini çözmek için kodladı ve proje mantığını genel bir gerçek hayata oluşturmak için altyapı hazırlıyor.

TRAC coin fiyatı şuanda 1.13 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para fiyatlarını güncel olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz