Orca Coin Fiyat Tahminleri

Kripto piyasasında Solana ekosistemi için önemli gelişmeler yaşandı. Coinbase listemesi sonucunda Orca coin fiyatı çılgın bir yolculuğa çıktı ve yaklaşık %45 arttı.

ORCA’nın yükselişi Coinbase tarafından listelenen bir token olmasında geliyor. ORCA’yı benzersiz yapan şey, listelenecek Ethereum ağındaki ERC-20tokenlarına benzer ilk SLF tokeni olmasıdır. Solana tabanlı bir proje olarak Orca, birçok yatırımcının bir süredir radarlarında olduğu kripto projeleri arasında yer alıyor.

Tabii ki, bir Coinbase listelemesi bu tokenin profilini önemli ölçüde yükseltir. Gerçekten de, kripto alanındaki momentum oyunlarına güvenen yatırımcılar, Orca’nın şu anda nasıl konumlandığını ve gelecekteki fiyat hareketlerini merak ediyor. Solana tabanlı bir proje olarak Orca, dikkate değer diğer Ethereum tabanlı projelere göre de bazı önemli avantajlara sahiptir.

Bonfida (FIDA) Coin Fiyat Tahminleri

Bununla birlikte, uzmanların bu tokenin fiyat olarak nerelere gidebileceği yönündeki tahminlerine göz atalım.

Kripto Uzmanlarından Orca Token Fiyat Tahminleri

ORCA şu anda yazı yazılırken 3.55 dolardan işlem görüyor.

  • Wallet Investor, ORCA için sırasıyla 6,10 ABD Doları ve 19,04 ABD Doları tutarında bir yıllık ve beş yıllık hedefler paylaştı.
  • Benzer şekilde, Gov Capital ORCA projesinin bir yılda 3,38 dolarlık değerde olacağını söylüyor.
  • Son olarak Digitalcoin, bu token için sırasıyla 5,94 dolar, 8,38 dolar ve 16,26 dolarlık 2023, 2025 ve 2029 yılı tahminleri paylaştı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz