MovieBloc (MBL) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sinema sektörü büyük bir sektör. Sadece çok fazla değer ürettiği için değil aynı zamanda film endüstrisinin kendi kendini kopyalayan bir sermaye olmasıyla. Bunun anlamı, filmler aracılığıyla, bir izleyicinin düşünce ve duygularında, değişimi teşvik edebilecek merkezi bir kavramın kopyalanmasıdır. Ancak şirket kültürü, fikirlerin bu şekilde yayılmasına engel teşkil ediyor.

Bunun nedeni, büyük film şirketlerinin maksimum gelir elde etmek için riskten kaçınan filmler yapmasıdır. Bu düşünceyi değiştirmek için Movie Bloc, bağımsız içerik oluşturucuları teşvik edebilecek merkezi olmayan bir mekanizma vizyonuna sahiptir.

MovieBloc (MBL) Nedir ?

Tanıtım belgesine göre MovieBloc, üye odaklı film ortamına odaklanarak ve eşdeğer ödeme paylaşımını, muhteşem açık kapıları vb. vurgulayarak film ve eğlence dünyasına bir facelift vermeyi hedefliyor.

ElrondNFT (ENFT) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

MovieBloc ortamının daha değerli bir parçası, müşterilerin filmlerini ilerletmek ve müşterilerine oy kullanma hakkı vermek için MBL kriptosunu kullanabilmeleridir. Müşteriler, sahneyi kullanarak çeşitli film kutlamalarında yer almanın yanı sıra birbirlerine verebilir, değiş tokuş edebilir ve birlikte çalışabilirler.

MBL Coin Nedir ?

Bu makale kelimelere döküldüğünde, MBL coin fiyatı son yirmi dört saat içinde %106,55’lik bir artışla 0,01241 dolar. Protokol ayrıca yaklaşık 1.047.209.447 dolar olan yüksek bir işlem hacmine sahiptir. Bu, son yirmi dört saat içinde %4001,25’lik bir artış.

Bazıları, bu ani artışın, Moviebloc ile sözleşme yapan herhangi bir sayıda Bağımsız Stüdyo ve Kültür etkinliği organizatörlerinden kaynaklandığını düşünürken, diğerleri bunun kripto paraya basit bir pompalama olabileceğini düşünüyor.

MBL coin için finansal tahmin, kripto paranın yavaş ve istikrarlı bir şekilde büyüyeceğini gösteriyor. Blok zincirinin ana değeri, çok çeşitli bağımsız filmlerin potansiyel NFT’lerine dayanır. Ve NFT pazarı, pazar çökerken bile dirençli olduğunu gösterdi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here