Meta Shiba, Metaverse Yolculuğuna Başlıyor

MetaShiba Inu, yakın zamanda bu gelişen ekosistemde ortaya çıkan merkezi olmayan bir Meme token olarak dikkat çekiyor. Şimdi, Metaverse’de yeni bir maceraya atılıyor. Girişim, kripto endüstrisini yükseltmeye hazır oldukları için iyi bilinen meme para birimini güncellemek ve geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca Amazon Smile’ın yardımıyla Shiba Inu’yu gerçek hayatta desteklemek için buradalar.

MetaShiba Inu Nedir ?

MetaShiba Inu, büyük ödüller ve son teknoloji yeniden temel mekanizmalarla birlikte ağı ele geçirmeye hazır olan daha gelişmiş bir para birimidir.

Shiba Inu, platformun kurucusunun Uniswap’ta %50’sini kilitledikten sonra bir katrilyon token tedarikiyle başladı, ardından diğer yarısını güvenlik için kurucu ortak Vitalik Buterin’e Ethereum’a yaktı. Proje, toplam 500 milyon METASHIB arzı ile büyüleyici serüvenine başlayacak.

Bu keyifli geziye katılmak isteyenler, 1$’lık bir ücretle başlayacağını bilmelidirler. Eşsiz bir pasif gelir ödül planı sayesinde, 1 $’lık bir piyasa fiyatı elde etmek için hızlı ve kolay bir yöntemdir.

MetaShiba Inu, kripto para birimini sistem genelinde yeniden dağıtmak için yeni bir yaklaşım geliştirdi. Her işlem, %4’ü otomatik olarak likidite havuzuna yönlendirilen ve %1’i elde tutulan tutara göre sahiplere yönlendirilen %5’lik bir ücrete tabidir.

Girişimlerinden pasif gelir elde etmek için başka bir yaklaşım, PancakeSwap veya stake etmede likidite sağlayıcısı olmaktır. MetaShiba Inu, tüketicileri için tasarlanmış ürün ve hizmetler aracılığıyla BSC Akıllı Zincirinde yaratılan mümkün olan en düşük GAS maliyetlerini garanti eder.

MetaShiba Inu yöntemi nispeten basittir. HODL sisteme likidite sağlar, staking istikrar sunar ve SWAP tokeni, gelir ödül mekanizması sisteminin çalıştığı WOOF getirileri kazanır. Bireyler gelecekte paralarını platformda stake edebilecekler. Bu hizmet, en iyi APY’yi vereceği için hala geliştirme aşamasındadır.

MetaShiba Inu, gerçek hayatta köpeklere yardımcı oluyor

Platform, kullanıcılarına en büyük hizmetleri, ürünleri sağlar ve gerçek hayatta köpeklere yardımcı olur. Platform Amazon Smile ile işbirliği yapıyor ve yardım eli uzatabilirler. Köpeklerin bile faydalanabileceği bir mekanizma tasarladılar. MetaShiba Inu, Amazon Smile aracılığıyla muhtaç barınaklara para bağışlıyor. Bireyler, Amazon’da bir satın alma işlemi gerçekleştirirken Shiba Inu Rescue Association’ı seçerek bu girişime katılabilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz