JasmyCoin (JASMY) Nedir ?

JasmyCoin (JASMY), kuruluşlar ve müşteriler için daha fazla yatırım getirisi potansiyeli açık kapılar sağlamak için blok zinciri inovasyonunu IoT (Nesnelerin İnterneti) ile birleştiriyor. Mühendisler, IoT gadget’ları için bu merkezi olmayan organizasyonun yardımıyla daha güçlü teklif ekonomileri yapabilirler. Şirketin girişimi muhtemelen bilgilerin IoT aygıtları ve merkezi olmayan sözleşmeler arasında güvenilir bir şekilde alınıp satılabileceği korumalı bir aşama oluşturacaktır.

JasmyCoin (JASMY) Nasıl Çalışır ?

JasmyCoin, çeşitli sorunları çözmeyi planlıyor. Belli bir şey için, piyasaya daha önemli bir refah ve güvenlik seviyesi sağlar. IoT gadget’larının kullanımı, pazardaki kopyaların azalmasını destekleyebilir. Sahte ilaçlar yüzünden her yıl çok sayıda kişinin geçtiği ilaç gibi iş sektörlerinde bu yönetimler için gerçek bir ilgi var.

JasmyCoin, mevcut durumun aksine pratik bir seçenek sunuyor. Müşteriler bu son teknoloji sözleşmeleri planlı operasyon prosedürlerine dahil ettiklerinde, tepkileri ve yönetim kurulu kapasiteleri üzerinde ek olarak çalışırken nakit ayırabilirler.

Alıcı bilgilerinin olmaması, JasmyCoin müşterilerinin uzak durduğu temel sorunlardan biridir. Sizin izniniz olmadan kuruluşlar, örneğin Facebook, müşterinizin düzenlediği verileri size karşı kullanabilir. Yönetimlerinin ücretsiz olduğunu garanti ederler, ancak gerçekte, özel olarak ısmarlama reklamlar sunmak için verilerinizi kullanırlar.

Codi Finance (CODI) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

JasmyCoin, kendi verileriniz üzerinde size geri komut verir. Müşteriler, bilgilerini hangi kuruluşların kullanabileceğini seçebilir ve bunlar bu önemli verilerden oluşur. Bu yaklaşım, şu anda çoğu teknoloji firmasının kullandığından daha tarafsız ve basittir.

JasmyCoin, merkezi olmayan bir organizasyondur. Sözleşme, IoT gadget’larının yanıt verebilirliği üzerinde çalışmak için örneğin kenar kaydı gibi prosedürleri birleştiriyor. Kuruluş, çok büyük kuruluşlarda IoT gadget’larını denetlemek ve çalıştırmak için dahil edilmesi basit bir arabirim içerir.

JasmyCoin (JASMY) Avantajları 

JasmyCoin, esasen IoT (Nesnelerin İnterneti) aşamalarını etkiler. Sözleşme, bu kuruluşlardan alınan tüm bilgilere ekstra bir onay katmanı ekler. Bu nedenle, bağımsız sürüş ve mekanik teknoloji gibi son teknoloji kuruluşlarda kullanım için harikadır.

Yüksek Verim ile Staking

Müşteriler JasmyCoin’in yönetimlerini ve öne çıkan özelliklerini kullandığında, gerçek getiriler alırlar. JASMY’ye para yatırabilir ve yüzde 55 APY alabilirsiniz. Müşteriler şu anda jetonu KuCoin gibi ünlü CEX’lerde stake edebilirler.

İki Temel Hizmet

Secure Knowledge Communicator (SKC) ve Smart Guardian, JasmyCoin (SG) tarafından verilen iki ana yönetimdir. Bu kuralların her ikisi de, aynı şekilde IoT gadget’larından yanlışları korurken bilgilerinizin kontrolünü elinizde tutmanıza izin verir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here