IOST Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Piyasa değerine göre 97 kripto para birimi olan IOST (IOST), FTX borsasında yeni bir listeleme duyurusunun ardından bugün yükselişe geçti. Kripto para %30’dan fazla yükselirken dikkatleri üzerine çekti.

Peki, bu IOST haberinin detayları neler?

@IOST_Official tarafından bu sabah atılan bir tweete göre, IOST bu hafta FTX ticaret platformunda listelenecek. Gerçekten de IOST, 1 Nisan Cuma günü sabah saat 9’da borsada yer alacak. Yeni listeleme haberleri, büyüyen kriptolar için her zaman güçlü haberlerdir ve bu, IOST’nin bugünkü sıçramasının arkasındaki önemli gelişme gibi görünüyor.

IOST coin fiyatı yaklaşık 0,04 dolardan işlem görürken, uzmanların kriptonun ileriye dönük potansiyeli hakkında ne düşündüğünü görelim.

Zilliqa (ZIL) Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Uzmanlardan IOST Coin Fiyatı için Tahminler

  • Wallet Investor, IOST’nin sağlam kısa vadeli ve uzun vadeli bir yatırım olduğuna inanıyor. Kripto para başına 5,6 sentlik bir yıllık tahmin ve yaklaşık 13 sentlik beş yıllık bir fiyat hedefi belirledi.
  • CryptoNewsZ, IOST konusunda biraz daha tutucu. Kripto para başına yaklaşık 3 sentlik bir ortalama 2022 fiyat tahmini ve 4 sentlik bir 2024 fiyat tahmini belirledi.
  • Son olarak, DigitalCoinPrice, IOST’ta yükselişe geçiyor. Kripto para başına yaklaşık 6 sentlik bir ortalama 2022 fiyat hedefi ve yaklaşık 7 sentlik bir 2024 tahmini belirledi. 2027 yılına kadar, IOST’nin tutarlı uzun vadeli büyüme için 10 cent eşiğini geçmesini bekliyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here