Injective Protocol (INJ) Neden Trend Oluyor?

Yaratıcıların büyüleyici güncellemelerinin ardından Binance ve Mark Küba destekli Injective Protocol (INJ) geçen hafta %100’ün üzerinde yükseliş yaşadı. TradingView ve CoinGecko tarafından sağlanan piyasa verilerine göre INJ coin fiyatı Cuma günü 5 doların altından 9,5 doların üzerine çıktı.

Ancak hafta sonu boyunca oynaklık azaldı ve varlık mevcut fiyatı olan 6 dolar civarına yerleşti.

Injective Protocol (INJ) Nedir?

Web 3.0 merkezi olmayan finansal uygulama protokolü olan Injective Protocol (INJ), zincirler arası Web3 merkezi olmayan finansal uygulamalar oluşturmak için optimize edilmiştir.

Kripto para piyasası olgunlaşmamış olarak kabul edilebilir ve kitlesel kabul bir on yıl daha sürebilir. Bununla birlikte, hala bir tartışma konusu olmaya devam ediyor. Injective Protocol, tüm piyasa ticaret engellerini ortadan kaldıran bir Defi platformu olarak işlev görür. Haftanın yedi günü, günde 24 saat kullanılabilir olduğunu ve tüketicilerin 20 kattan fazla kaldıraca erişebildiğini belirtmekte fayda var. Kullanıcıların pazara ücretsiz olarak erişebileceğini belirtmekte fayda var.

Injective Protocol (INJ) Fiyatı 

ATOM Perpetual Futures, önemli Injective ekosistem iyileştirmelerinden biri olan Injective Pro’da listelendi. Injective Protocol (INJ) para birimi, sonuncudan önceki hafta meydana gelen artışın ardından önceki on dört gün ve yedi gün içinde sırasıyla yüzde 46 ve yüzde 29.9 civarında değer kazandı.

Bununla birlikte, Pazartesi günü, varlık bir önceki yıl ve 30 gün içinde sırasıyla yüzde 61 ve yüzde 12,1 oranında değer kaybetti.

INJ kripto para birimi, yazımız sırasında yaklaşık 276.782.764 $ piyasa değeri ile yaklaşık 5.69 dolardan işlem görüyordu. Son 24 saatte ortalama ticaret hacmi 74 milyon dolarda dalgalandı.

Injective, Ocak topluluk güncellemesinde, Injective Bridge V2’nin, ilk INJ Perpetuals’ın, Solana’da farming ve Swag Shop’un, kullanıcıların yakın gelecekte dört gözle bekleyecekleri başlıca olaylar olduğunu belirtti.

Son Haftalarda Kripto Para Piyasası ve Hareketi

Son haftalarda, genel kripto piyasası değeri kabaca 2 trilyon dolarda sabitlendi. Sonuç olarak, analistler önümüzdeki süreçte konsolidasyon olmasını bekliyorlar.

Benimseme ve geliştirmenin bu arada merkezde olması bekleniyor. Daha fazla hükümet kripto endüstrisini kontrol etmeye çalıştığından, yakın gelecekte daha fazla satış baskısı bekleniyor.

Bitcoin madenciliği hash oranı, daha kurumsal ve sıradan yatırımcıların dikkatlerini kripto piyasasına yönlendirmesiyle son haftalarda çarpıcı bir şekilde arttı. Bitinfocharts.com’a göre, ortalama günlük hash oranı (hash/s) 220.26 Ehash/s civarındadır ve bu tüm zamanların en yüksek seviyesidir.

Bu arada, EIP-1559 gibi önceki geliştirmelerin ardından, Ethereum’un ortalama işlem ücreti tarihi düşük seviyelere erişti.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz