Huobi Global, Geliştirici ücret indirimleri Vaat Eden ilk Finans Merkezi Oldu!

Dünyanın ileri gelen, popüler sanal öge finans yapılarından biri olan Huobi Global, bugün USDT tabanlı vadeli işlemler için bir piyasa hareketliliği fiyatı indirim etkinliği başlattığını açıkladı ve bütün katılımcılar için yapımcı tutarı indirimleri vaat eden ilk kripto para birimi finans merkezi oldu. Platform ayrıca piyasadaki en düşük alıcı ücretlerinden birini vaat ediyor; normal kullanıcılar bile USDT tabanlı vadeli işlemler için yüzde iki alıcı ücreti alabilir.

Sanal öge ticaret piyasası platformları dahilinde çoğul olan yapıcı ve alıcı konsepti, likidite meydana getiren ve likidite temin eden talepleri parçaya bölme işlemidir. Emir, emir listesinde yer edinen bir emirle tam zamanında karşılığı verildiğinde tutarı alan alıcı emrin tam tersine, bir yaratıcı emri, emir listesine talimat verildiğinde tutarını alır ve diğerlerinin onunla karşı karşıya kalmasını bekler. Bu özel etkinlik, USDT altyapılı vadeli yapılarının işlem havuzlarının fazladan yüzde 0.015’ini servis ederek, düzenleyici olarak iş gören bütün kişisel katılımcıları desteklemesi yönünden eşsiz bir yapıdır.

USDT tabanlı vadeli yapılar, kullanıcıların bir konumu olan hedge etmelerini, bir bağlılık yaşantısı öge üstünde dedikodu yapmalarını veya görevlerinden faydalanmalarını sağlayarak ikincil içerikler olarak kritik bir rol oynamaktadır. USDT sabit kripto para birimi; USDT ile katılımcılar, farklı ögeleri temin etmeye ihtiyaç kalmadan birden çok kontrat ile faaliyet yapabilir. Kullanıcılar USDT yapılı vadeli yapılarda faaliyet yaptığında, kazançlar USDT türünden ölçülür, bu da kullanıcıların kazanç gelirlerini kıyaslamasını ve ölçmesini basitleştirir. Fazla yapıcı fiyat geri alımına ek olarak, Huobi’nin USDT altyapılı vadeli yapıları, alıcı olarak piyasa üzerinde işlem gören bütün katılımcılar için yüzde iki gibi az fiyatlar da vaat ediyor. Klasik olarak, sadece en üst seviyede VIP ya da piyasa pazarı oluşturucuları, diğer ağlarda bu pozitif yönden faydalanabilir.

Binance Borsası, LUNA entegrasyonunu tamamladı

Global Strateji Direktörü Jeff Mei açıklamalarda bulunarak;

“Kısıtlı sermayeye sahip katılımcıların dahi sanal evrenimizde faydalanabileceğini ümit ediyoruz ve bu etkinliği tam da bu sebeple başlatıyoruz. Katılımcıların ticaret piyasası masraflarından tasarruf etmelerine olanak tanımanın yanı sıra, olası potansiyel tehlike değerlendirmesine yardımcı olan ve değişkenli konumlar aldıklarında onları hiç umulmadık liste dışı etmenlerinden muhafaza eden gelişmiş tehlike denetim sistemlerimiz de var” diyerek sözlerini tamamladı.

31 Ocak 2022 tarihi ile 28 Şubat 2022 tarihleri dahilindeki katılımcılar Huobi Vadeli Yapılarında alım satım yapabilecek ve fazladan kazanç elde edebilecek.

Huobi Global Yapılanması Konusunda

Dünya önderi bir blok zincir teknoloji kuruluşu olan Huobi Group, ana blok zincir teknolojisinde adımlar atmak ve blok zincir teknolojisinin başka sektörle uyumlu halini geliştirmek için 2013 senesinde inşa edildi. Huobi Group, içeriklerini ve servisleri arza açık blok zincirlerine, sanal öge piyasa ticaretine, kişisel hesapları, madencilik hacimlerine, kişisel kullanım amaçlarına, proje gelişim aşamalarına, sanal öge araştırmalarına ve daha fazlasına çapını büyüttü. Huobi Group, blok zinciri teknolojisi sektöründe altmıştan çok üst taraflı ve alt taraflı kuruluşa yatırım yaparak global bir sanal evren inşa etti.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz