Holo (HOT) Coin Nedir ?

Kripto para birimi, verilerin bilgisini doğrulamak için şifreleme kullanan bir internet vericisi tarafından oluşturulan sanal ortam da gerçekleşen bir ödemedir. Tüccarların nasıl para kazanmayı umduklarına ve nasıl vadelendirdiklerine bağlı olarak, birçok kripto para birimleri menkul kıymet tanımlaması ile otoritelerce kabul görür. Bu para birimlerinin değerini yatırımcılar dolaylı yoldan da olsa oluşturur ve söylentileri yaymak için aktif olurlarsa, bu sahtekarlık olarak da kabul edilebilir. Bir dolandırılma durumundan kaçınmalarını sağlamanın en kilit yolu evrensel özümsemedir.

Son 2-3 yılda, kripto para pazarı, en bilindik kripto para birimlerinin tutarları arttıkça bazı bağımlı projelere ev sahipliği yaptı. Bu ileti Holo Kripto Para Birimi (HOT) ismi ile bir kripto para inceleme yazısıdır, birlikte inceleyelim.

Holo (HOT) Kripto Para Biriminin Tarihçesi

Holo, Holo zincir platformunda ödemeleri denetlemek ve bütünlemek için oluşum gösteren bir kripto para birimidir. Yazılımcıların merkezi olmayan aplikasyonlar (DApp’ler) yaratmaları için eşler arası bir protokol sağlar. Holochain, bilgi temalı güç yiyen blok zincirlerinin çıkış amacını çok daha anlaşılır bir davranıma evirmek için dizayn edilmiştir.

Holo zincir ağında, reel bir global kabul içermez. Global bir oy birliği yerine, arza açık blok zincirindeki her tıkırtı, aktif haldeki bir karma yapı ile Holo zincir üstünde işlem gören ve saklanan kısmını tutar.

Diğer bir ifadeyle, Holochain’i kullanarak Holo, merkezi olmayan aplikasyonları destekleyen aktif haldeki bir toplu paylaşım ağı olmak istiyor. Holochain platformu blok zincirinin karşısında nefes alıyor ve verileri onaylamak için global çapta bir kayıt sistemi istemiyor.

Daha evvel de anlatıldığı gibi, Holo, hApps adı ile bilinen Holo aplikasyonları için eşler arası bir kapsama platformudur. Bu Holo aplikasyonları, Ethereum tokeni aracılığıyla destek gören Holo Zinciri aplikasyonlarıdır. Holo token, özel oluşum platformlarda hApp’leri içererek elde edilebilir. Aşağıda, Holo’nun ana işlevlerinden birkaçı hakkında bahsedilmiştir.

Holo (HOT) Kripto Para Biriminin Çalışma Prensibi ve Özellikleri

  • Performans açısından yüksek bir teknoloji yapısı sağlar ve olması gerektiği kadar sağlam profesyonel yollar meydana getirir.
  • Veriler parolalar halinde saklanır ve katılımcılara bu sayede daha ağır bir görev verir.
  • Holo kripto para birimi, yoğun aktiflikteki ağlar için dahi yeterli entegre olma özelliğine izin veren bölme ile kaynaştırılır.
  • Blok zincirine daha efektif hareket alanı sağlar ve uygun bir geleceğe yönelik yol haritası oluşturur.
  • Yapıya dayalı daha akıllı bir özgünlük kuramı meydana getirir. Performanslı bir biçimde denetlenen blok zincirlerin daha uygun bir platform oluşumunun dizayn edilmesine yardımcı olur.
  • Her eşler arası zincir parolalar halinde saklandığı son derece güvenlikli bir yapıya sahiptir.

Açıklamaya göre Holo, Beta Lansmanının sonrasında ABD merkezli borsalarda yayımlanacak.

Holo, kripto piyasasının genelini sembolleştiren Holochain ile klasik katılımcılar arasında bir vasıta olarak iş görülmesi prensibine uygun dizayn edilmiştir. Proje, katılımcılar için internette P2P aplikasyonlarını çalıştırma yeteneği de içinde olmak üzere kripto piyasasının bölgesinde genel bir yapılanmaya da olanak tanıması gibi farklı reformların altını çizmektedir.

Holo platformu, Holochain vasıtasıyla kurulan DApp’ler için alan ve işleme yeterliliği oluşturan bir sıra temel bilgisayara tabidir. Ana bilgisayarlar, makinelerinde kendi alanında faaliyet gösteren ve Holochain altyapılı DApp’lere otomatik olarak fazladan veri sağlama kapasitesi komutu oluşturan bir program kurarlar veyahut HoloPort gibi bölümlenmiş bir araç kullanır. Bu yapının karşısında, temel veri sağlayıcısına, bilhassa küçük yapılar için meydana getirilen bir sembol olan HoloFuel yapısı atanır. HoloFuel’in hedefinin, Holo zincirine milyarlarca dek tam zamanlı yapıyı işleme sorumluluğu vermesi tahmin ediliyor.

Celo (CELO) Coin Nedir ?

Düşünce, farklı dalların pratik içerme üstündeki kasıtlı yönelimine benzeten, ana bilgisayarlardan ve aplikasyonlardan toplanan bir P2P alanı oluşturma çerçevesinde ilerler. Holo, HoloFuel pazarında bir tutar saptar, bu sebeple gelir demosu, zincirdeki yükselen aplikasyon ve temel veri sağlayıcısı miktarına eş zamanlı bağlanır.

Holochain ve Holo Karşılaştırılması

Holochain, ekip aracılığıyla oluşturulan ve katılımcıların veri tamamını muhafaza ederken uyarlanabilir paylaşım gösteren aplikasyonlar meydana getirmesine olanak tanıyan bir yapıdır. Holo, Holochain aplikasyonlarının yazılımcılarının, aplikasyonlarını hali hazırda konumda bulunan internet üstünde bütün dünyayla herhangi bir sınırı olmaksızın hale getirmek için içerik göstermesine olanak tanıyan bir içerik oluşturma alanı yapısıdır.

Holo (HOT) kripto para birimi, platformun gelmekte olan HoloFuel kripto para birimi için bir saklama hanesidir. Tabi ki, Mainnet platformuna dönüş aşamasında, her Holo tokeni 1’e 1 yüzdesinde bir HoloFuel’e çevrilebilir.

Holo Coin 2022 Beklentileri

Borsaları incelediğimiz vakit, HOT coin fiyatı $0.005870 USD değerinden işlem görüyordu.

Holo kripto para birimi, ilgi çekmeye değer bir kripto para birimi çeşidi olarak kabul görür. Holo kripto para birimi, koruma güvenliği ve bilgi yapı karmaşıklığı sebebiyle platformda daha kazançlı bir yer kaplıyor. Dahası, örnek teşkil eden kripto paralarının faydalı olduğu ve uzun dönemli yatırım için olabildiğince mantıklı olduğu gözler önüne serilmiştir.

Holo tutarı büyük olasılıkla 2022 yılında da artmaya devam edecek, fakat katılımcıların kazançlarını geri çekmesi ve Holo meblağının ilerideki 3 ay çevresinde alçalması eşit oranda normal.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here