Günün Kripto Para Haber Özeti

Derlediğimiz haber özeti, hafta sonu gerçekleşen kripto para olaylarına hızlıca göz atmanıza yardımcı olacak.

Elektronik mağaza Newegg’in Shiba Inu Kabul Edeceği Konuşuluyor

Çevrimiçi elektronik mağaza olan Newegg paylaştığı bir tweet’te, SHIBArmy’nin köpek coin’inin potansiyel kabulü hakkında spekülasyon yapmasını sağladı. Şirket, lider geliştirici Shytoshi Kusama’yı ve resmi SHIB Twitter hesabını etiketleyerek onlarla iletişim kurmasını istedi.

Newegg, memecoin’i kabul edip etmeyeceği konusunda henüz yorum yapmadı.

Anonim Balina, Bithumb’a 100 Milyon Dolar Değerinde XRP Transferi Gerçekleştirdi

Büyük kripto para transferlerini takip eden izleme hizmeti olan Whale Alert, geçen cuma, anonim bir cüzdan tarafından yapılan büyük bir işlemi tespit etti. İşleme göre anonim balina, merkezi borsa Bithumb’a 100 milyon dolar değerinde XRP transfer etti. İşlem yapılan coin’lerin akıbeti açıklanmadı. Bununla birlikte, piyasa bu büyük işleme tepki göstermedi ve coin’in fiyatı bu durumdan etkilenmedi.

CoinMarketCap’e göre, XRP, 1,04 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Kripto Milyarderi Ethereum’dan Vazgeçti

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu, son paylaştığı tweet’te Ethereum’a karşı güzel söylemlerde bulunmadı. Kripto milyarderi, yeni gelenler ve fahiş ücretler için uygun olmaması nedeniyle ikinci en büyük kripto para biriminden vazgeçmeye karar verdi. Zhu ayrıca, tüm sorunlara rağmen, toplum içindeki etkili insanların hiçbirinin bunları ele alamadığını da sözlerine ekledi.

Lisedeki sınıf arkadaşı Kyle Davies ile birlikte 3AC’ye (Three Arrows Capital) başlayan Zhu, dünyanın en büyük kripto para sahipleri arasında yer alıyor.

Avalanche, Shiba Inu’yu Geçerek Yeni ATH Seviyesine Ulaştı

Dün, “Ethereum katillerinden” biri olan Avalanche, Binance’de 146 dolara ulaşarak bir başka fiyat rekoru daha kırdı. Ayrıca, CoinMarketCap’te 10. sırayı alarak piyasa değeri ile Shiba Inu ve Dogecoin’i geride bıraktı. Avalanche, yazının yazıldığı sırada 31 milyar dolar piyasa değerine ulaştı.

Vegas Auto Gallery, Shiba Inu Kabul Etmeye Başladı

Cumartesi günü yapılan resmi duyuruya göre, Las Vegas merkezli lüks otomobil galerisi Vegas Auto Gallery, Shiba Inu’yu mevcut kripto para ödeme seçenekleri listesine ekledi. Artık Vegas Auto Gallery müşterileri SHIB ile VIP markalı arabalar satın alabilecekler.

Kripto işlemleri BitPay aracılığıyla otomatik olarak dolara çevrileceğinden dolayı Vegas Auto Gallery yüksek fiyat oynaklığına bağlı herhangi bir riskle karşı karşıya kalmayacak.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

0 0 votes
Bu İçeriğe Oy Ver
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments