Gala Token Fiyatı Zirvelere Ulaşıyor

18 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra dur durak bilmeden yükselişlerine devam ederek yeni zirve fiyatına ulaştı. Gala Token şu anda 0,45 dolardan işlem görüyor ve yükseliş trendinde. GALA Token, yüzde 123,2’lik bir artışa işaret eden 3,4 milyar dolarlık gün içi işlem hacmine sahip.

Neredeyse iki aylık bir akümilenin ardından, GALA Token büyük bir ralliye tanık oluyor gibi görünüyor. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin fiyatını artıran, büyüyen merkezi olmayan oyun, takas edilemeyen jetonlar (NFT) ve metaverse endüstrilerini selamlıyor.

Gala Token Nedir ?

Gala, 2019 yılında Zynga’nın kurucu ortaklarından biri tarafından geliştirilen Gala Games platformunda kullanılan bir oyun ve NFT jetonudur. GALA, hem sanatçılara hem de oyunculara fayda sağlamak için yeniden tasarlanan oyunları destekleyecek Gala Games ekosistemini güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kripto para birimi, düşüşten önceki güne yükselişle başladıktan sonra 0,48 dolar gün içi en yüksek seviyesine yükseldi. Token, son yedi gün içinde yüzde 370’den fazla arttı. Bugün kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,48 dolara ulaştı.

Göreceli Güç Endeksi, token fiyatı için yükseliş görünümüne işaret ediyor. Öte yandan bu, tokenin yüksek bir geri dönüş olasılığı ile aşırı alım bölgesine girdiği anlamına gelir. Eski zirvesi olan 0,39 dolar şuanda Gala için en yakın destek bölgesi olarak görünüyor. Buraları aşağı kırması durumunda 0,28 dolar seviyesi güçlü bir destek durumuna dönüşecektir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

0 0 votes
Bu İçeriğe Oy Ver
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments