Gala Games (GALA) Coin Fiyat Tahminleri

Gala coin fiyatı Şubat ayında %117’den fazla yükselerek son büyük kazanımlarıyla kripto dünyasını kasıp kavurdu. Dünyanın her yerindeki yatırımcılar, bunun bir sonraki büyük metaverse projesi mi olduğunu merak ediyor.

Peki son zamanlarda Gala Games tarafında neler oluyor ?

GALA, 2 Şubat’ta 17,7 sente düştükten sonra yukarı yönlü seyir izliyor ve yatırımcılar tarafından dikkat çekiyor. Gala, gelişen metaverse dünyasında oluşturulan en yeni ve en büyük oyna-kazan projelerindendir. Bu haftanın yükselişi büyük ölçüde “Spidertanks” ve “Legends Reborn” gibi merakla beklenen birkaç oyunun piyasaya sürülmesine bağlanabilir.

Gala Games ve GALA Coin Nedir ?

Oyunlar, kazan-kazan işlevinin yanı sıra satın alınabilir sanal arazi ve gayrimenkul alanlarına sahip olacak. Bu, bazı oyuncuların oyun topluluğunun büyümesine yardımcı olarak pasif gelir elde etmelerini sağlayacaktır. Gala sadece son birkaç ayda önemli ölçüde büyüdü. Şu anda Gala ekosistemi 120.000’den fazla kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.

GALA coin fiyatı 0,35 dolarda işlem görürken, uzmanların GALA projesinin potansiyeli hakkında ne düşündüğünü görelim.

Kripto Uzmanlarından GALA Coin Fiyatı Yorumları

  • Wallet Investor, Gala’yı göze çarpan bir satın alma olarak görüyor. Site, sadece bir yıl içinde %100’den fazla büyüme için token başına 79.2 sentlik bir yıllık tahmin belirledi. Ayrıca, mevcut değerinden %717’lik bir artışı temsil eden 2.66 dolarlık beş yıllık bir fiyat hedefi belirledi.
  • Gov Capital, GALA kriptosunda daha da iyimser. Platform, coin başına bir yıllık tahminini 1,12 ABD doları ve beş yıllık bir tahminde 9,22 doları belirledi.
  • Coin Quora da Gala’da yükselişte. Tokenin yıl sonuna kadar 1 dolarlık direnç seviyesini kırabileceğini tahmin ediyor. Uzun vadede, site kriptonun potansiyeline de güveniyor. Token başına yaklaşık 10 dolarlık bir 2025 fiyat hedefi belirledi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz