Flow Blockchain ilk kez günlük 1 milyon işleme ulaştı

Flow blok zinciri, son zamanlarda UFC Strike platformunun son lansmanına ve NFL All Day platformunun yakında piyasaya sürülmesine bağlı olabilecek önemli bir etkinlik artışı gördü. 18 Şubat’ta Flow blok zinciri, tarihinde ilk kez günlük 1 milyon işlem sınırını aştı.

Son zamanlarda yeni oluşturulan hesapların sayısında da bir artış oldu. 17 Şubat’ta Flow blok zincirinde 47.368 hesap oluşturuldu. Aynı gün, Flow’da 81.266 farklı hesap etkindi ve bu, geçen yıl Nisan ayından bu yana en büyük sayı.

Flow blok zincirinin yaratıcıları Dapper Labs, kullanıcıların resmi lisanslı NFT ürünlerini toplayıp ticaret yapabilecekleri platformlar başlatmak için büyük spor franchise’larıyla ortaklık kuruyor. Bu tür ilk platform, şu anda gördüğümüz NFT patlamasından önce Ekim 2020’de yayına giren NBA Top Shot idi.

Flow’daki en popüler koleksiyon: NBA Top Shot

NBA Top Shot, Flow’daki en popüler koleksiyon olmaya devam ediyor. NFT pazar toplayıcı CryptoSlam’e göre NBA Top Shot, son 24 saatte 78.000’den fazla işlemde 1.62 milyon dolar değerinde satış gördü.

NFT’lerde Yeni Gelişmeler ve En iyi Koleksiyonlar

Dapper Labs, o zamandan beri karma dövüş sanatları UFC ile ortaklaşa benzer bir platform başlattı. UFC Strike’ın ilk NFT drop işlemi, 100.000 paketin saatler içinde tükendiği toplam 5 milyon dolarlık satış gördü. Dapper Labs ayrıca, üst düzey Amerikan futbolu ligi NFL ile ortaklaşa NFL All Day platformunu başlatmak üzere.

Flow blok zincirindeki son zamanlardaki artış eğilimine rağmen, platformun yerel token FLOW’u, kripto para piyasasının geri kalanıyla birlikte değer kaybediyor. FLOW, son 7 günde USD karşısında %16,7 geriledi. FLOW coin şu anda yaklaşık 1,81 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu 59. en büyük kripto varlığı yapıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz