Fantom (FTM) Coin Sağlam Durmaya Devam Ediyor

Fantom kripto para birimi tokeni, ağ protokolünde yedi milyar doları aşkın, fazla TVL getiri, kazancı yapan hızı ve az sarfiyat tutarlı özellikleri sebebi ile bir anda popülerlik elde etti. Ethereum platformu altyapılı AMM & DEX SushiSwap, Fantom ağ protokolünde yüksek seviyede özümsenmesini ileri sürerek, kanıtlama ihtiyacı duyarak faaliyeti oluşuma soktu.

Karşılık tutarı, ATH’yi bölümlere ayırarak ters bir trend gösterimi izlenimi yaratabilse de de kısa süreçte tutar karşılığı ileri seviyede artış yönelimini devam ettiriyor. FTM karşılık birim tutarı, erken yapılanma süreçlerinden bu ana dek dikkat çekici bir azalma yönelimi özümsemişti.

Fakat, son birkaç sürelik birim zamandan itibaren karşılık birim tutarı, en alt düzeyleri parçalarken azalış trendini tersine dönüştürdü. İçinde bulunduğumuz zaman diliminde karşılık tutar birimi, meydana gelen çift alt oluşumunun süresince kritik mukavemet düzeylerini simüle etmekte ve sınama yolu ile ölçüyor.

  • Fantom birim tutar karşılığı hem kısa süre dilimi içerisinde hem de uzun süreç diliminde ileri seviye artış trendi gösteriyor ve işaret dilimlerinin geneli güçlü bir temin edilme tarafında gösterge ediliyor.
  • RSI bir temin edilme faaliyetine dikkat çekerken, yüksek kıstaslara doğru artış eğilimi gösterirken, burada bir geri çevrim biraz ırak konumda yer alıyor.
  • MACD, ögenin belirli özellik ve özgül değerlerini gözeten, denetleyen ve böylelikle karşılık birim tutarın ATH yapısına olabildikçe yakın konum almasını sağlayan sabit hale getirilmiş bir temin edilme ve tedarik etme zinciri zorluluğunu gözler önüne seriyor.
  • Fakat, bir değişiklik değer ölçütü olan ATR daha düşük miktarlı değer ölçü seviyelerini gösterir ve bundan kaynaklı olarak öge olabildiğince düşük risk durumuna sahiptir.
  • Diğer taraftan, Boğa-Ayı döngü kuvveti, boğalar oluşumu ile devamen yükselen, ilerleme gösteren bir yapıyı gözler önüne seriyor ve bu sebep ile ilerideki yapılanmalar bir günlük periyodik süreçler süresince sağlam derecede artış eğilimi izlenimi görülme ihtimali devamlılık gösterebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz