Ethereum Fiyatı 6500 Dolar Seviyesine Hazırlanıyor

Ethereum’un fiyatı hevesle bir kırılmayı bekliyor. Kripto para birimi 10 Kasım’da 4.878 Dolar seviyelerine ulaştı sonrasında ne yazık ki bir düzeltme oldu. Ayrıca yatırımcılara olası fiyat dalgalanmaları konusunda bir ön bilgi verdi.

Haftalık grafikte bu süre zarfında devasa bir fincan kulp formasyonu oluştu. Kalıbın “kulp” bileşeni Ekim ayının başından beri güzel şekilleniyor. Maksimum derinliği 2.500 dolar civarındayken, kırılma noktası 4.100 dolar civarında. Sonuç olarak, modelin hedefi 6.500 dolar veya daha yüksek.

Yükseliş resmi, ETH’nin fiyat düşüşü, şu anda destek görevi gören ve ileride büyük bir toparlanma olasılığını gösteren eski direnç seviyesinde durduğunda ortaya çıkıyor. Ethereum, en popüler ikinci kripto para birimi olmasına rağmen, ayakta kalmak için mücadele ediyor. İyi haber şu ki, Ethereum 4000 doların altına düşmezse analistler bir sorun olduğunu düşünmüyor.

4000-4500 dolar arasında hareket eden Ethereum fiyatı bakalım analistlerin gösterdiği şekilde mi ilerleyecek, yoksa kötü bir sürpriz ile mi karşılaşacağız. Bu yazımızı sizlere hazırlarken Ethereum fiyatı 4170 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here