Ethereum fiyatı 4000 doların altına düştü

Bitcoin dahil altcoinlerin çoğu, erken işlem saatlerinden beri çok yüksek düşüşler yaşadı. Ethereum’un 5000 dolar seviyelerini kırması beklenirken, şok düşüş hareketi bu hayalleri bir süre erteledi. Bu nedenle hedef, ETH fiyatı için farklı görünüyor. Bu nedenle, Ethereum bu düşüş trendini sürdürürse, alt sezon ertelenecek mi ?

Evergrande, finansal yükümlülüklerinden emin olmadığını açıkladıktan hemen sonra, kripto piyasası düşüş yaşadı. Bitcoin fiyatı son 2 ayda ilk kez 50.000 doların altına düştü. Ayrıca, ETH fiyatı da bu geri çekilmelere karşı 4000 doların altında işlem görüyor.

Bazı raporlara göre, son bir saatte 190 milyon dolarlık BTC’nin tasfiye edildiği, 300 milyon ABD dolarından fazla tasfiye gerçekleştiği söyleniyor.

Altcoinler ne zaman toparlanacak ?

Piyasada Mayıs ayına benzer bir çöküş yaşanıyor ve varlıklar da maksimum seviyeye çıkmaya çalışıyor. Ve bu gibi durumlarda altcoinlerin toparlanması biraz daha zaman alabilir.

Toplu olarak, kripto alanı bir kez daha Çin FUD’unun avına düşüyor. Ethereum (ETH) fiyatının 3700 doların üzerinde kalması olumlu bir işaret olarak kabul edilebilir. Ve dolayısıyla kayda değer bir toparlanma ile altcoinler de harekete geçebilir. Ancak, ne olursa olsun böyle bir ortamda dikkatli hareket etmekte fayda var.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz