Dogecoin işlemleri Dört Ayın En Yüksek Seviyelerine Çıktı

IntoTheBlock analiz ekibi, 25 Nisan’da toplam değer 2,59 milyar dolara yükselerek zincir içi Dogecoin işlemlerinin hacminde 100.000 doların üzerinde bir artış olduğunu bildirdi. Bunun 24 Mart’tan bu yana görülen en yüksek hacim olduğunu ve bunun %94’ünü oluşturduğunu belirtiyor.

Büyük işlemlerdeki ani artışları genellikle kurumsal oyuncuların veya alım veya satım yapan balinaların artan etkinliğiyle ilişkilendirilir. IntoTheBlock’a göre bu işlemler 100.000 doları aştı ve Dogecoin için son 24 saatte %404 arttı.

Benzer şekilde, en büyük meme kripto para biriminin karlılığı, ayın başlarında bildirilen %57’den %66’ya yükseldi. Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter satın alımının onaylanmasının ardından Pazartesi günü kripto piyasalarında en büyük kazananlardan biriydi.

Dogecoin %31 arttı

Dogecoin, 25 Nisan’da 0.166 Dolar’a ulaştıktan sonra şu anda 0.1619 Dolar’dan işlem görüyor. Yayınlandığı tarihte, Dogecoin son 24 saatte %31.25 artışla büyüme gösterdi ve fiyatı geçen hafta %16.40 arttı.

Son 24 saatte köpek temalı paraların yükselişi, Elon Musk’ın devralma onayının ardından birkaç saat içinde Dogecoin’in %25’in üzerinde artmasıyla birlikte, son gelişmelerden potansiyel olarak ilham aldı. Dogecoin ayrıca piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasına girdi ve ayrıca kripto veri izleyici WhaleStats tarafından izlenen Binance balinaları için en çok satın alınan varlık oldu.

Zincir üstü analitik firması  Santiment, Dogecoin’in etkileyici yükselişi hakkında konuşurken, meme coin’lerin tipik olarak Elon Musk ile ilgili gelişmelerden tarihsel verilere dayalı olarak yararlandığını ortaya koydu.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here