Decentraland (MANA) Fiyat Tahminleri

Kripto dünyasında en popüler metaverse projeleri arasında Decentraland (MANA) yer alıyor. Bu gelişen ücretsiz oynanabilir metaverse alanı, kullanıcıları bu sanal dünyanın neler sunabileceğini kontrol etmeye davet etti. Bugün yatırımcılar, metaverse coinleri arasındaki ilginin artmasının ardından uzmanlardan Decentraland fiyat tahminleri konusunda da ilgililer.

Bugün, Decentraland’ın tokeni MANA %11’den fazla arttı. Bu yükseliş, Samsung’un 837 New York deneyim merkezinde düzenlenen önemli bir Sevgililer Günü etkinliğinin doğrudan bir sonucu gibi görünüyor. Bu etkinlik, çevrimiçi performanslar, değiştirilemez token (NFT) ve ürün tanıtımlarını içeren sanal bir eğlenceye önemli bir kitle getirdi. Şirketler, sanatçılar ve genel halk için bu gösteriden hoşlanacak çok şey vardı.

Decentraland, piyasa değeri açısından şu anda ilk 30’da yer alan en büyük metaverse projesidir. Bu alandaki yükseliş eğilimi, genellikle bu platformun güçlü kullanıcı tabanına ve bu düşüşü satın alma nedenleri olarak son zamanlarda artan ilgiye işaret ediyor.

Tron (TRX) Fiyat Tahminleri

Tabii ki, metaverse etrafındaki aşırı hype ve spekülasyonların ardından Kasım ayındaki zirvesinden çok uzaktayız. Bununla birlikte, bu alan olgunlaşmaya devam ederken, Decentraland birçok kişinin gözünün üzerinde olduğu bir projedir.

Buna göre, ilgilenenler için, bu token için bazı uzman fiyat tahminleri burada.

Decentraland Fiyat Tahminleri: MANA Fiyatı Ne Olacak ?

MANA coin fiyatı şu anda yazı yazılırken 3.18 dolardan işlem görüyor.

  • Wallet Investor’ın şu anda MANA için bir yıllık 5,34 ABD doları ve beş yıllık 15,64 ABD doları fiyat hedefi vardır.
  • DigitalCoinPrice, MANA için sırasıyla 5.06 dolar, 6.73 dolar ve 8.47 dolarlık 2023, 2025 ve 2027 fiyat hedefleri veriyor.
  • Capital.com, bu yıl MANA için, tokenin şu anda işlem gördüğü yerin yakınında, ortalama 3,29 doları fiyat hedefi paylaşıyor
  • Son olarak CoinQuora, yakın vadede MANA için 3,12 ila 5,26 dolar arasında bir hedef fiyat aralığı ön görüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz