Cosmos (ATOM) 50 Dolar Seviyesine Ulaşabilir mi?

Cosmos (ATOM), Ocak ayında kripto para piyasası için yükseliş momentumunun sona ermesinden bu yana istikrarlı bir düşüş trendindeydi. Aşağı doğru gidişat güçlü bir şekilde ilerliyordu. Ancak, mevcut fiyat hareketi, düşüş eğiliminin etkin bir şekilde tersine döndüğünü gösteriyor. 

Yazma sırasında ATOM coin fiyatı 31.8 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Günlük fiyat %4 artarken işlem hacmi %25 arttı. Cosmos şu anda piyasadaki on dokuzuncu en büyük kripto para birimidir. 

Dikkat edilmesi gereken gelişmeler

Cosmos (ATOM), bugün endüstrinin karşılaştığı ölçeklenebilirlik, düşük hız, çevresel sıkıntılar ve yüksek gas ücretleri gibi tüm önemli sorunları çözerek blok zincirlerinin interneti ve blok zinciri altyapısının eksik bulmacası olarak kabul edilir. 2022 yılının, planlanan birçok gelişme nedeniyle ağa benzersiz bir büyüme getirmesi bekleniyor. 

Cosmos merkezi, esasen Blok Zincirler Arası İletişimi kullanan bir Paylaşılan Güvenlik mekanizması olan Zincirler Arası Güvenliği içerecektir. Zincirler Arası Hesaplar da şu anda geliştirme aşamasındadır ve ağın Theta yükseltmesi şekillenirken 2022’nin ilk çeyreğinde kullanıma sunulması beklenmektedir.

Dusk Network (DUSK) Coin Nedir ?

Ağ ayrıca varlık yönetimi, portföy görselleştirme gibi özelliklerle DeFi segmentini ilerletmeye odaklanacak. Çeşitli NFT tabanlı projeler Cosmos ekosistemine giriyor ve 2022 için çok daha fazlası yolda. 

Cosmos (ATOM) Coin için Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Cosmos, kripto para piyasasındaki en sağlam projelerden biridir. Geleceğe yönelik güçlü bir yükseliş görünümüne sahip ve mevcut, gelecekteki gelişmelerin gelecekteki yörüngesini daha da artırması bekleniyor. Gelişmeler ışığında, ATOM tokeninin yıl sonuna kadar en az 50$’a yaklaşması mümkün olabilir.

Wallet Investor’ın tahminlerine göre, kripto para biriminin bir yıl içinde 48 dolar fiyat seviyesinde faaliyet göstermesi bekleniyor, beş yıllık süreçte ise 131 dolar olarak gösteriyor. Digital Coin Price da benzer şekilde token için 50 doları geçtiğine dair bir gösterge ile yükseliş tahminlerine sahip. Tahminleri, 2022’de Cosmos için maksimum fiyatı 47 dolar olarak belirledi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here