Chainlink fiyatı yükseliş trendine giriyor

Chainlink fiyatı, blockchain ağı tarafından yapılan önemli bir duyurunun haberiyle hızlı bir toparlanma başlattı. Chainlink Labs, Web3 projesinin ekosistemini yeni bir başlangıç ​​programı aracılığıyla güçlendirmektir. 

Chainlink fiyatı geçen hafta çift haneli kazançlar kaydetti ve fiyatındaki düşüşün ardından toparlandı. Altcoin bir yükseliş trendi başlattı ve Chainlink fiyatı 16 doları geçti. Altcoin geliştiricileri Chainlink Labs, erken aşama Web3 projelerine kaynak sunan bir başlangıç ​​programı duyurdu. 

Chainlink Labs web3 projelerine destek olacak

Chainlink Labs, kalıcı bir Web3 ekosistemi yaratmayı amaçlayan programı başlattı. Yeni kripto para projeleri için bir plan sağlar ve blok zinciri yolculukları boyunca onlara rehberlik eder. 

Program, ücretsiz bilgi kaynakları, danışmanlara erişim ve Web3 tabanlı projeler için bir iş ve teknik uzman havuzu sunacaktır. 

Chainlink Labs yöneticisi David Post, operasyonel en iyi uygulamaları değiş tokuş ederek, web seminerleri, önemli etkinlikler ve topluluk grupları düzenleyerek Web3 ekosistemindeki girişimlerin uzun vadede hayatta kalacağına inanıyor. 

Analistler Chainlink fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin fiyatının 50 günlük Basit Hareketli Ortalamayı geçtiğini kaydetti. Ticaret hacminde istikrarlı bir artış var; ve Chainlink fiyatı 200 günlük bir SMA’ya doğru ilerlediği sürece, analistler varlık üzerinde yükselişe devam ediyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here