Cere Network (CERE) Coin Nedir ?

Cere Network, reel hayattaki kuruluşların bilgi yapısı için alternatif yolları aramaya dikkatini vermiş bir blok zinciri platformudur. İçerik portföyü, ne denli eşsiz ve karışık olursa olsun, her kuruluşun gereksinimlerine hitap edecek bir biçimde dizayn edilmiştir.

Proje ek olarak, blokzincir platformları ikileminde eşler arası beraber faaliyet gösterebilmeyi sağlamak için Polkadot ve Cosmos gibi bir proje oluşumunun bir uzvudur.

Uzun süreçli amaçlarına erişmek için Cere platformu şu ana prensipler üstüne konumlanmıştır;

 1. Platform ile Beraber Faaliyet Gösterebilirlik.
 2. Kişisel Bilgi Denetimi ve Anonimlik.
 3. Kullanıcı Resmi Yapı Odaklanma.
 4. Reel Desantralizasyon.

Cere Network (CERE) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Blok zincir teknolojisinin özümsenmesine liderlik etmek amacı için Cere, kuruluşlara kendi kullanıcı bilgilerini işletme ve içinde barındırma sorumluluğu veriyor. Veri bulut saklama yapılarında, bu sektörde eşsiz içerikler ve servis olanakları sunuyor.

DDC, kuruluşların kullanıcı bilgilerini işletmeleri için korumalı ve güvence altında kalan bir alternatif kanal oluşturmak için ağda anonimlik, entegre edilebilirlik ve hızlılığa vakıf bir sanal evren dizayn eder. Ek olarak katılımcı yanlısı dizaynı ile tam vakitli yapılanmalar ile direkt bir şekilde kuruluşlardan bilgilere ulaşabilir.

Bu, kullanıcı hesapları, yapılar gibi faaliyetlerin denetlenmesi, kontrol altında tutulması ve yönetilmesi mevzu bahis olduğunda kuruluşlara değerli seviyede destekçi olur.

Hayatımızın her alanında üstünlüğünü benimsettiren ve gün geçtikçe etkisi hızla artıran teknoloji kavramı hayatımızda köklü, radikal değişiklikler meydana getirdi. Kurumsal B2B ögelerinin ve sorumluluklarının Merkezi Olmayan Ekonomi Yapısına verilmesi, bu toptan alım satım temalı teknoloji eğilimi için bir ileriki seçenek olarak tanımlanabilir.

Cere platformunun SaaS-DeFi akıllı kontratları, Cere ticaret piyasa alanlarından gelen bütün kontratlar ve bilgi fişi için DeFi yapısına ulaşılabilir hale dönüştürmek için alternatif kanallar meydana getirir. Bu alanda kültürel bir yapıya dönüşmüş faaliyetler ve merkezi olmayan ekonomi yapılarında bir bağlantı işlevi görür.

İleri Düzey Merkezi Olmayan Bilgi Depolama Sistemi protokolünü kullanan Cere Network, NFT yapısı katılımcılarının faydalanabileceği güvenceli ögeler bütünü yeteneğini oluşturmak için bilgi dağıtım teknolojisini saklı tutar.

NFT ticaret piyasası, daha çok sayıda katılımcı özümsemesine erişmek için başka sosyal medya mecraları ile direkt bir şekilde uyumlu hale getirilecektir.

Token Olarak CERE Network

CERE, Cere platformunun yerel token’ıdır. Bu token’ın üç temel özelliği bulunmaktadır;

 • Konsensüs Katılımı: Onaylayıcılar ve nokta operatörleri, platformda hediyeler elde etmek için CERE kripto para birimine yatırım yapabilir.
 • SaaS DeFi Yardımcı Yazılımı: Token, Cere ticaret piyasalarını sağlam hale dönüştürmek amacıyla işlem görebilir ve Merkezi Olmayan Bilgi Depolama alanına katkıda bulunmak için temel servis token’ı olarak kullanım görür.
 • Platform Yönetimi: CERE token vakıfları, denetim ve ileriki süreçlerdeki gelişim mevzusu hakkında Cere platformunun derneği ve Cere token’ının sanal evreni vasıtası ile fikir kullanma haklarına vakıftır.

Polkadot blok zincir teknolojisi üzerinde faaliyet gösteren CERE coin piyasada total arz miktarı olarak on milyar CERE token’ı kadardır. Piyasada aktif durumda olarak faaliyet gösteren arz miktarı altı yüz milyon CERE token’ı kadardır.

Geliştirici Kullanıcılar ve Mentorlar için yüzde yirmi dört, token alım satım oluşumu için yüzde yirmi bir virgül iki, dernek kaynak fonu olarak yüzde on yedi virgül üç, platform yapı verimi artırma konusunda yüzde on iki, resmi yapı iş birlikçileri için yüzde dokuz virgül altı, kullanıcı ulaşımı için yüzde sekiz virgül dört ve son olarak başlangıç stake oluşumu ise yüzde yedi buçuk seviyelerindedir.

En son token alım satım ticareti ise Polkastarter finans merkezinde total olarak beş yüz bin dolar biriktirilerek yapıldı.

CERE Token Misyonu ve Gelecek Planları

 • Para havuzu oluşturma ve başlangıç yayınlama periyotlarını bitirin.
 • Alanında en uzman ve yetkin geliştiriciler ve danışmanlar ile proje üye kapasitesini daha da büyüttü.
 • Alpha Mainnet, adlı kurumsal entegre edilmek için teşvik edilen yapıları kullanmaktadır.
 • Temel platform detaylı ve kritik bir biçimde sınamak, faaliyete dökmek ticaret piyasa hareketlerini faaliyetlerine hazırlanmak için bir başka en verimli Polkadot uzantıları ve W3f yapısı ile beraber iş görün.
 • Ürün pazarını oluşturmak, genişletmek ve daha fazla gelen gelişmeyi ivmelendirmek için efektif vaka oluşumları yaratmak için en iyi sektör firmaları ile 3+ ek entegre durumu bitirin.
 • 1 Milyon dolar miktarında meblağ kazanma ve aylık iki milyon etkin katılımcıya erişme.

Geliştirici Ekip, Proje Destekçileri ve İş Birlikçileri

İleri durumda konumlanan geliştirici ekibi, dev teknoloji firmalarından ve AU21, Amazon ve Twitch tarzı olası potansiyel tehlikeli destekçilerden meydana geliyor. Teknoloji ve ekonomi endüstrisinde elli seneyi aşkın bilgi, birikime ve tecrübeye vakıftır.

Kenzi Wang, Kurucu iş birlikçilerinden biri durumda ve aynı anda AU21 Capital’in yaratıcı geliştiricisidir.

Proje, Binance Labs ve Arrington XRP Capital oluşumları vasıtası ile teşvik ediliyor.

2021 senesinin eylül ayı itibari ile Polygon, eşsiz Merkezi Olmayan Bilgi Depolama Entegre Yapısı için Cere platformuna üç milyon dolarlık bir destek finansı yaptı. Bu ortaklık amaçlı finans desteği, Poligon platformuna olan entegre, uyumlu olma durumu sürecini kısaltacak.

Bu yapının haricinde proje, Reef Finance, Litentry, DAO Maker, Torus, Elrond, Chainlink, Plasm Network türevi farklı varyasyonlardaki seçeneklerden birçok yapı ile iş birliği kurdu.

Yatırım Aracı Olarak CERE Token

Kripto ticaret pazarı, bilhassa katman 1 blok zincir teknolojileri içinde barındırmak üzere birden fazla proje ile faaliyet gösterdi. Bilgi işletimi kısa zamanda yükseliş trendi gösterecek ve en sonunda bilgi saklama alternatif yolları iş görecektir.

Bu olaya dahil olmalarının Filecoin ve başka yapılara yakın bir şekilde çalışma prensibi göstereceği göz önüne alındığında, Cere platformu bunun için muazzam bir alternatif yoldur. Cere platformu, protokolü en güzel biçimde işletmek için NFT marketplace ya da SaaS-DeFi türevi bir bilgi saklama tabanlı yapısından daha çoğunu vaat eder.

Cere platformu geliştirici üyeleri, teknoloji ve ekonomi endüstrisinde elli seneyi aşkın bilgi, birikime vakıftır. Bilhassa AU21 Capital’in kurucu üyelerinden Kenzi Wang. Ek olarak Binance Labs ve Arrington XRP Capital oluşumları vasıtası ile de teşvik görüyorlar. Kuvvetli altyapıları ile projenin en verimli platform olması öngörülebilir.

Filecoin; Katılımcıların işlem görmeyen stabil veri alanı geçici olarak temin edilmesine zemin hazırlayan açık yazılımlı, programlı bir veri saklama yapısıdır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here