Cardano (ADA) Eski Haline Dönebilecek mi ?

Kripto varlıklarının çoğu bir Noel rallisi yaşamak istiyor gibi görünüyor ve dolayısıyla Cardano’nun kalabalıktan uzak durmaması da yatırımcılarının en büyük isteği. İlginç bir şekilde, ADA fiyatı olumlu ve olumsuz piyasa algılarının çoğundan etkilenmedi ve tutarlı bir düşüş trendi ile devam etti, ancak 1.2 doların üzerinde kalmayı başardı.

Cardano (ADA) fiyatı iyileşmeye çalışıyor

ADA coin fiyatı, bugünün ticaretine, fiyatın formasyonun dışına çıkmasıyla güne yükseliş ile başladı. Bununla birlikte, yakın tarihli bir değişimle, ADA fiyatı 3 ila 4 gün boyunca çok küçük bölgelerde konsolide edildikten sonra azalan paralel kanalı kırdı. Ve bu nedenle, boğalar en erken ralliyi devralabileceğinden, 2 dolara giden yol şimdi biraz net görünüyor.

Daha uzun zaman dilimindeki ADA fiyatı, mevcut seviyelerin hemen üzerindeki yerel direnci 1.33 dolar civarında test ediyor. Bununla birlikte, yükseliş trendinin korunması ve 200 günlük MA boyunca 1,8 dolar civarında bulunan önemli direnç seviyelerinin, yine boğa rallisini doğrulamak için geçmesi gerekiyor. Ayıların hızla harekete geçebileceğine şüphe yok, ancak boğaların fiyatı en iyi şekilde desteklemesi bekleniyor.

Toplu olarak, Cardano fiyatı da son düşüşle bazı yükseliş momentumu belirtileri gösterdi. Yine de, birkaç yeşil mum ile ADA fiyatı 1.5 dolar seviyelerini geçmedikçe bu durum doğrulanamaz. Bu nedenle, tempo ne kadar yavaş olursa olsun, Cardano için zamana ihtiyacı olan bir yükseliş trendi var.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz