Cardano (ADA) almak için doğru zaman mı ?

Yatırımcılar dördüncü çeyreğin son ayağında, alt sezondaki yükseliş hareketinden önce dijital varlıkları satın almaya hevesli. Cardano yeniden ilgi odağı oluyor. Bu arada, işletmeden bir kahraman, dijital varlığın fiyat tahminlerine ışık tutuyor. Savunucusu Aralık ayı bir geri dönüş ayı olduğuna inanıyor.

Cardano ağı, metriklerde bir telaşa tanık oluyor. Kaynaklara göre Cardano’nun blok boyutu çevresi 64 kb’den 72 kb’ye yükseldi. %12,5’lik bir artış olan blok boyutundaki artış, 2 milyondan fazla kullanıcı için daha fazla kapasite sağlayacaktır. Art arda, daha büyük bir blok boyutu, bir bloğa sığabilecek Plutus komut dosyaları, yerel belirteçler, meta veriler ve basit ADA ödemeleri gibi daha fazla işleme dönüşür.

Cardano (ADA) Fiyatı

Yazımızı hazırlarken Ada coin fiyatı 1,66 dolardan işlem görüyor. ADA’nın piyasa değeri şu anda 53.174.522.856 dolar civarında seyrediyor. Ticaret hacimleri ise 3.386.270.398 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin fiyatı bant genişliği 1.57 – 1,76 dolar arasında seyrediyor.

ADA, BTC paritesine karşı, 0,00005000 seviyelerine çıkmadan önce 0,00002453 SATS civarındaki destek seviyelerini test edebilir. Cardano, destek seviyelerinin 1.793 dolar civarındaki hedefine ve sonunda 2.306 dolar seviyelerine tırmanmadan önce 1.5 dolar civarında potansiyel alım bölgeleri olduğu görülüyor.

Toplu olarak, Cardano ağı, kötü niyetli saldırılara direnme potansiyeline sahip, geleceğe yönelik bir platform olduğu söyleniyor. Protokol üzerine inşa edilen daha fazla projeyle Cardano’nun uzun vadede yatırımcılarını sevindirebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz