Bybit, Metaverse Fashion Project MIRL ile işbirliğine Başladı

Bybit kripto para borsası, metaverse evrenine odaklanan merkezi olmayan bir moda markası olan MIRL ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bybit’e göre, MIRL’nin “sunucu ortağı” olarak görev yapacaklar ve Mart ayında gerçekleşecek Art Dubai gibi etkinliklerde MIRL’nin projelerini hayata geçirmesine yardımcı olacaklar.

Bybit, MIRL işbirliğiyle “FashionFi” a giriyor

Vizyonunu “FashionFi” olarak tanımlayan MIRL, Bybit’in 6 milyonu aşkın kullanıcıya sahip geniş müşteri tabanına ulaşabilecek. MIRL tarafından verilen NFT sahipleri, 30 günlük bir süre boyunca  ETH stakerlarına %6,88 APY ödeyecek olan Bybit’teki Esnek Staking programına özel olarak erişebilecekler.

MIRL’nin halka sunulacak ilk unsurlarından biri 8.888 Genesis NFT koleksiyonudur. Bybit, koleksiyondan 1.111 NFT satın aldı ve bunları VIP kullanıcılara ve Bybit ekosistemindeki diğer “değerli bireylere” dağıtmayı planlıyor.

MIRL NFT sahipleri ve seçilen Bybit VIP’leri, dünyanın farklı yerlerinde MIRL tarafından barındırılan pop-up mağazalara ve moda vitrinlerine erişebilecekler. MIRL’nin tasarım liderine göre, bu gerçek yaşam deneyimleri zaten proje tarafından oluşturuluyor. 

MIRL kurucusu Joanna Lim, Bybit ile işbirliği hakkında konuştu ve bunun borsa dışında düşünmeye istekli olduğunun bir örneği olduğunu söyledi:

“NFT topluluğumuza platformlarında özel ayrıcalıklar verdiği için Bybit’e müteşekkiriz. NFT’lerin merkezi borsalarda stake havuzlarından yararlanma fikri daha önce hiç yapılmamıştı ve bu, Bybit’in MIRL topluluğuna olan bağlılığını ve topluluğumuza değer sağlama açısından sıra dışı düşüncelerini gösteriyor.”

Bybit ve MIRL, işbirlikleri aracılığıyla tanıtmak istedikleri ortak değerlerin, kripto ve web 3’te yeni olan kullanıcılar için hoş bir ortam sağladığını, kullanıcı güvenliğini sağladığını ve sürdürülebilirliği desteklediğini söylüyor.

Bybit’in iletişim başkanı Igneus Terrenus şunları söyledi:

“MIRL bizim için harika bir ortak çünkü sürdürülebilirliği etikle birleştirmek için yavaş moda gibi etik ürünler gibi benzer değerleri paylaşmanın yanı sıra bir sonraki seviye NFT ve metaverse projeleri oluşturuyoruz.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here