Bitcoin Konferansı 2022 Hakkında Tüm Detaylar

Bitcoin Konferansı 2022 dün başladı ve bu yıl sahne alan çok çeşitli ünlü konuşmacılar olacak.

Bitcoin Konferansı 2022 Miami, Florida’da düzenleniyor ve Çarşamba’dan Cumartesi’ye kadar sürecek. Ana konferans Çarşamba günü başlıyor, ancak ondan önce birkaç etkinlik düzenleniyor. Bitcoin (BTC) yatırımcıları konferansa bizzat katılabilir ancak katılamayanlar için canlı yayın da var.

Bu yıl konferansta birkaç ilginç isim konuşacak. Buna ünlüler, yatırımcılar, sosyal medya etkileyicileri ve daha fazlası dahildir. Aşağıda bu yıla damga vurabilecek bazılarının üzerinden geçelim!

Bitcoin Konferansı 2022: İzlenmesi Gereken Ünlü Kripto Boğaları

  • PayPal ve Palantir Technologies’in kurucu ortağı Peter Thiel.
  • El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele.
  • Ark Invest’in kurucusu ve CEO’su Cathie Wood.
  • Jordan Peterson, profesör, psikolog ve yazar.
  • Cynthia Lummis, ABD Wyoming Senatörü.
  • Jo Jorgensen, 2020 başkanlık seçimlerinde Liberteryen aday.
  • Andrew Yang, siyasi aday, iş adamı, avukat ve lobici.
  • Serena Williams, profesyonel bir tenisçi, iş kadını ve yatırımcı.
  • Odell Beckham Jr., profesyonel bir futbolcu, yatırımcı ve girişimci.
  • Aaron Rodgers, Green Bay Packers’ın oyun kurucusu.

Bunlar Bitcoin Konferansı 2022’de yer alacak ünlülerden sadece birkaçı. Katılanların tam listesine göz atmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Kripto dünyasının kişilikleri etkinlik için bir araya geliyor

Hem alandaki uzmanlar hem de blok zincir teknolojisi ortamının meraklıları, bu sektördeki fikirlere odaklanmak için hazır olduklarını söylüyorlar. Etkinliğe diğer kişiliklerin yanı sıra Michael Saylor da katılacak. MicroStrategy CEO’su, kripto piyasasının evrimi hakkında iyimser bir bakış açısı sergilemesiyle tanınıyor.

Ayrıca konuklar arasında El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele de bulunuyor. Tartışmalı Orta Amerika başkanı, Bitcoin topluluğunda, Salvador bölgesinde para biriminin benimsenmesi için sürekli gelişme konumuyla da bilinir.

Hükümet yönetimi (diğer projelerin yanı sıra), kripto para birimleriyle bağlantılı bir ödeme sistemini gerçekleştirmek için BTC kullanımına odaklandı. Bukele, kripto dünyasındaki diğer kişiliklerle birlikte kriptonun “gelecek” olduğunu düşünüyor.

Bitcoin madenciliği, Bitcoin ve Lightning ağının teknolojik gelişimi ve bunun ülkeler ve pazarlarda benimsenmesi için stratejiler ve yatırım yapacaklar. Özellikle Bitcoin madenciliğinden bahsetmişken, ana markaların bulunduğu salonda Tesla sergileniyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here