AVAX kripto piyasasında ilk 5’e girebilecek mi ?

ilk 10’a girmek için Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve bunlar ana altcoinleri yavaş ve istikrarlı bir şekilde tahttan indiren AVAX gözünü ilk 5 içerisine dikti. Bununla birlikte, fiyat hareketindeki son artışla birlikte, AVAX ağı işlem açısından tarihi anlar yaşadı.

2021’in başından bu yana işlem hacminde istikrarlı ve kademeli bir artış yaşadı. Ancak, işlem sayısı hiçbir zaman düşüş eğilimi görmedi ve bunun yerine yeni bir ATH aramaya devam etti. Aynı şey fiyat hareketi açısından da geçerlidir.

AVAX’ı ilk 5 kripto para birimi arasına sokacak detaylar

Avalanche, ilk 5’e girmek için önemli çabalar sarf ediyor. Yıl boyunca yapılacak bu güncellemeler ve atılımlar, Solana, XRP ve Cardano gibi baskın altcoinleri tahttan indirerek fiyat hareketini daha da artıracak.

  • Avalanche, Web 3 oyun hızlandırıcı yükseltmelerini AVAX topluluğuna sunmak için ortaklık kuruyor. Metaverse furyasından sonra web 3.0 potansiyeli de oldukça yüksek. Bu alanda ortalıklar kurulması çok avantajlı.
  • Avalanche ekibi, işlemleri bir saniyeden kısa sürede düzelterek uygulama kullanıcılarına yüksek performanslı bir deneyim sunar.
  • Kasım 2021’de, AVAX ekosisteminin C zincirinde yalnızca 650 bin aylık aktif cüzdanı vardı. Büyüleyici bir şekilde, platform Aralık ayının ilk 15 gününde C zincirinde aylık 537 binin üzerinde cüzdanı geçti.
  • Özellikle, Avalanche ekosistemi, üzerine kurulu sağlam DeFi ve Web 3 oyun uygulamalarına sahiptir.

Toplu olarak, AVAX fiyatı, ikiye katlama ve yakın gelecekte daha yüksek fiyatları perçinleme şansı vardır. Şu anda fiyat, günün her saatinde %10’luk bir artışla ATH yakınlarında 110 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, zincir içi metrikler yükselişe geçtiğinden, varlık mevcut direnci değiştirirse yeni zirveler arayabilir. Bir bütün olarak Avalanche, gelişmekte olan bir ekosistemdir ve ilk 5’in altındaki yeri hak ediyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz