AVAX Fiyat Tahminleri

Avalanche (AVAX) harika bir yıl geçirdi ve Bank of America gibi kuruluşlardan destek bulmaya devam ediyor.

AVAX ağı sessizce bu yılın ikinci yarısında patladı. Son zamanlardaki kripto sohbetlerinin çoğu, değiştirilemez tokenler (NFT) ve metaverse ile ilgili olsa da, AVAX, Ethereum gibi devlerle rekabet etmek için ihtiyaç duyduğu şeyleri topluyor.  

Görünüşe göre şimdi kripto yatırımcıları AVAX ağına gerçekten dikkat etmeye başlıyor. Aslında AVAX, büyük kurumların bile dikkatini çekiyor. Büyük bir bankanın AVAX’ta yükselişe geçen bugünkü notu ile yatırımcılar Avalanche fiyat tahminlerini arıyorlar.

Kullanıcılar ağın devam eden iyileştirmelerini ve ölçeklenebilirliğini not ettiğinden, Avalanche son haftalarda en çok konuşulan kriptolardan biri oldu.

Gerçekten de ağ, saniyede 4.500 işleme kadar destek sözü vererek Ethereum’u utandırıyor. Ayrıca, son aylarda birçok ortaklığa imza attı. En önemlisi, Avalanche, afet yardımı için finansmanı kolaylaştırmak için muhasebe firması Deloitte ile işbirliği yapacağını duyurdu.

Avalanche (AVAX) Fiyatı Yükselişini Devam Ettirecek mi ?

Elbette kripto, büyük bankalardan uzaklaşmaya ve merkezileşmeye odaklanan kendi başına bir alandır. Yine de Bank of America gibi bir devin temel desteğine sahip olmak hala çok iyi bir şey. AVAX haftaya devam ederken, büyük kazançlar kaydetmeye de devam ediyor. Çalkantılı kripto piyasasında AVAX fiyatı tekrardan kendini toparlayarak 100 dolar üzerine attı.

AVAX kripto para birimi 2021 sona ererken mevcut ivmesini sürdürüp sürdüremeyeceğini bilmek istiyorlar. Bakalım bazı kripto tahmin kuruluşları AVAX’ın geleceği hakkında neler söylüyor:

  • CoinPriceForecast, AVAX’ın yıl kapanmadan önce 100  dolara kadar patlamasını ve sonunda 107 dolara ulaşmasını bekliyor. 2022’nin sonunda bu fiyatın neredeyse üç katına çıkması ve 301 dolara ulaşması bekleniyor.
  • DigitalCoinPrice, Avalanche’ın 2021’in sonunda daha da fazla yükselmesini bekliyor. Site, 140 dolarlık bir yıl sonu değeri hedefliyor. Ancak 2022’nin sonunda site, AVAX’ın sadece 159 dolara gelmesini bekliyor.
  • WalletInvestor , AVAX için Aralık 2022’ye kadar 224 dolarlık fiyat öngörüyor.
  • Gov Capital’in Aralık 2022 için fiyat tahmini, AVAX’ı 265 dolar olarak belirledi.

 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz