Astar (ASTR) : Polkadot’un Çok Zincirli dApp Merkezi

Astar (ASTR) token, geçtiğimiz ay boyunca konsolidasyona yakın bir aşamadaydı. Günlük fiyat hareketi, tokenin gün içinde %15 arttığı için dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Astar Network (ASTR) Nedir ? içeriğimizde sizlere tüm detayları ile Astar projesini tanıtmıştık.

Astar (ASTR) Nedir ?

Astar daha önce Plasm Network olarak biliniyordu ve şu anda on ikinci en büyük kripto para birimi olan Polkadot’a özgü. Esasen Polkadot’ta merkezi olmayan uygulamalar için bir merkezdir. Ağ, geliştiricilerin katman-2 çözümleri aracılığıyla yeni nesil fütüristik uygulamalar oluşturmasını sağlar. 

ASTR, Ethereum, WebAssembly, Cosmos’u destekler ve yakında diğer zincirler için destek ekleyecektir. Şu anda DeFi, NFT’ler ve DAO’ları destekleyecek çok zincirli bir akıllı sözleşme platformu oluşturarak kapsamını genişletmeye çalışıyor. Bu güncellenmiş vizyon sayesinde proje, kripto endüstrisinde çoklu zincirin kalbi olmayı hedefliyor. 

ASTR Coin Alınır mı ?

Astar, ağda ilginç gelişmeler ortaya çıktıkça şu anda trend oluyor. ASTR coin, bugün önde gelen kripto borsası Binance’de listelendi. Bu, coinin büyüme yörüngesinde ayırt edici bir adım olarak işaretlendi. Ayrıca platform, ağdaki etkinliği daha da artıracak Binance listesini kutlamak için kampanyalar başlatacak. 

Cere Network (CERE) Coin Nedir ?

Astar ayrıca Polkadot ekosisteminde bugüne kadar kaydedilen en yüksek değer olan toplam 700 milyon doları aştı. Ayrıca ağ, Polkadot’un ekosisteminde kilitli olan toplam değerin %42’sine de sahip. Ağ ayrıca Polkadot’ta en yüksek NFT hacmine sahiptir. Arthswap, şu anda DeFi segmentinde Polkadot’ta en yüksek TVL’ye sahip yerel projelerinden biri olduğu için platformdaki projeler de inanılmaz derecede iyi gidiyor. 

Bu, ağın sahip olduğu potansiyelin ve gelecekte nereye kadar büyüyebileceğinin bir kanıtıdır. Astar, tartışmalı bir şekilde, Polkadot ekosistemindeki en hızlı büyüyen projelerden biri haline geldi ve bu da onu yatırım yapmak için özellikle ilginç bir proje haline getiriyor. Ayrıca, platformu aynı zamanda konumlandıran kripto pazarında çok zincirli yetenekler piyasanın bir ihtiyacı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here