Adventure Gold (AGLD) Nedir, Yatırım Yapılır mı?

Adventure Gold (AGLD), haftalık zaman diliminde yukarı yönlü bir seyir izliyor. Kripto para birimi 1.20 dolar fiyat seviyesinde duruyor. Token, son yirmi dört saat içinde %30’dan fazla bir büyüme kaydederken, günlük işlem hacmi yaklaşık %500 arttı. AGLD coin, 84 milyon dolarlık bir sermaye ile kripto para piyasasında 390. sırada yer alıyor. 

Adventure Gold (AGLD) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

NFT segmenti, daha geniş kripto para birimi pazarında en çok arananlardan biri haline geldi. Bu segmentin hızla artmaya devam etmesi beklendiğinden, dijital alana yönelik bir proje akışı oldu. Adventure Gold aynı zamanda kripto para biriminin yukarı doğru yükselmesine neden olan dijital alanla yakın bağlantıları olan bir projedir. 

AGLD, aslında Loot NFT projesine güç veren Ethereum tabanlı bir tokendir. Token, sahiplerinin NFT projesinde oy haklarına ve yönetim payına sahip olmalarını sağlar. Loot ayrıca AGLD sahiplerinin özel Loot Bag NFT’lerini satın almalarını sağladı. NFT’ler benzersizdir çünkü metin tabanlıdırlar ve bir kullanıcının yalnızca bunları basmak için gas ücretini ödemesi gerektiğinde ücretsiz olarak talep edilebilirler.

Likidite Sağlayıcı (LP) Tokenleri Nedir ?

Loot NFT’leri diğerlerinden ayıran şey çok yönlülükleridir. Sahipler, uygun gördükleri herhangi bir amacı atayabilir ve tek bir Loot NFT’ye dayalı tüm bir dijital evreni bile oluşturabilirler. Bu NFT koleksiyonu etrafındaki çılgınlığın nedeni budur ve olasılıklar çılgına döndüğünden ve Adventure Gold projeyle yakından bağlantılı olduğundan, AGLD coin de yükseliyor. Coinin, Loot projesinin beklenen bir oyunu için oyun içi para birimi olması bekleniyor. 

Adventure Gold (AGLD) Coin Fiyat Tahminleri

AGLD ve Loot projesinden kanıtlayabilecekleri konusunda çok fazla beklentisi olduğundan Adventure Gold’un şu anda yükseliş görünümü var. Ayrıca, teknikler de yükseliş görünümünü besliyor. Digital Coin Price’ın tahminlerine göre , AGLD’nin yılı 1,64 dolar fiyat seviyesinde bitirmesi ve beş yıl sonra 3,64 dolar seviyelerine ulaşması bekleniyor. PricePrediction.net token konusunda oldukça iyimser ve tokenin 2027 yılına kadar 11 dolardan işlem göreceğini öngörüyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz