ADALend : Cardano’da Yeni Borç Verme Platformu

Dijital para biçimleri ve blok zinciri inovasyonu henüz ilk aşamalarında olsa da, parasal alan da dahil olmak üzere çok sayıda işletmeyi değiştiren bu yeni, yaratıcı yeniliği benimseyen kuruluşlarla hızla gelişiyorlar.

Borç verme işi bugün, bankaların ve diğer para birliklerinin insanlara ve kuruluşlara aynı şekilde avans verdiği, milyarlarca dolarlık bir endüstridir; yine de, güven ve dürüstlük endişeleri tarafından eziyet edildi. Merkezi olmayan blok zinciri inovasyonu fikri nedeniyle, başka bir finansman aşamaları çağı ortaya çıktı, örneğin, bu sorunları iki banka ve borçlu için basit ve güvenilir bir aşama sağlayarak ele almayı bekleyen ADALend.

ADALend Nedir ?

Cardano blok zinciri, merkezi olmayan bir kredi çerçevesi olan ADALend’in kuruluşudur. Girişimin motivasyonu, geniş kapsamlı kredi görevlerinin üstesinden gelmek için uzun vadeli ve istikrarlı bir temel ile donatılmış, geleneksel finansal çerçeveden daha merkezi olmayan, daha ucuz ve daha hızlı bir borç verme aşaması yapmaktır.

ADALend, öğelerini ve yönetimlerini iletmek için en istisnai yeniliği ve en yetkin blok zincirini kullanıyor; diğer DeFi görevlerinin gelecekte standart bir diğer seçenek olarak geliştirme, genişletme ve alımı denetlemek için devam edeceği bir model.

Organizasyon, finansal alanda blok zinciri inovasyonunun nasıl kullanılabileceğini algılaması gereken bir ekip tarafından yapıldı. Tasarımcılar, geleneksel bankalara gitmek yerine, dünyanın dört bir yanındaki bireylere, güvenilmez ve tamamen merkezi olmayan bir kredi ortamını teşvik ederek, kolayca elde edilebilen parasal şeylere kabul edilmesini sağlayacak.

En fazla işlem Havuzuna Sahip Cardano Projeleri

ADALend’in IDO’su

11 Mart 2022’de, merkezi olmayan bir kredi aşaması olan ADALend, IDO’su olarak büyük bir görünüme kavuşacak. IDO desteğe açık olacaktır:

  • ADAPad
  • BSCPad
  • VelasPad
  • PulsePad \sETHPad

ADALend, IDO’sunun etkin bir şekilde gönderilmesiyle, daha kapsamlı ve açık, merkezi olmayan bir kredi ortamı yaratma hedefinin bir sonraki dönemine devam ediyor. Yeni unsurlar eklendikçe sahne büyümeye devam edecek; Aşağıdaki kılavuza ve gelecekte beklenen olaylara aşina olmak için ADALend’i takip ederek güncel bilgilere sahip olun.

Borç verme işi milyarlarca dolar değerinde. Merkezi olmayan kredi uzmanları bu parayı yakalayabilir, ancak birkaç aşama bu noktaya kadar bu yola doğru kritik hamleleri yönlendirdi. ADALend, şu anda anlaşılmakta olan bu yeni parasal alan dünya görüşünde, çok sayıda kişi arasında kendisini öncü olarak konumlandırmaya karar verdi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here