2022 Yılında Cardano (ADA)’da Neler Olacak ?

2021’de ADA coin fiyatı yüzde 940’ın üzerinde arttı ve kripto paralar listesinde 6.sırada yer aldı. Son zamanlarda çok fazla dalgalanma olmasına rağmen Cardano sistemi büyümeye ve genişlemeye devam etti. Pek çok tüccar ve analist Cardano’nun geleceğini sorgularken, önde gelen kripto para birimleri aktif adreslerinin değinilmesi gereken farklı bir noktası var.

Cardano (ADA) kullanan adreslerin sayısının artması ne ifade ediyor ?

Ekim ve Kasım arasında, aktif Cardano adreslerinin sayısı dört kat arttı. Kripto para piyasasının piyasa değerinde 400 milyar doların üzerinde değer kaybetmesine rağmen, ADA kullanan adreslerin sayısı bir milyonu aştı. 

2021 yılına kadar Cardano’nun cüzdan sayısı 1.021.952’yi aştı ve analistlerin mevcut piyasa çöküşü sona erdikten sonra bir yükseliş koşusu beklemelerine neden oldu.

Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, DeFi’yi ve altcoinin Afrika’daki kabulünü artırma çabalarını açıkladı. Hoskinson’a göre, 2022 yılı, tüketicileri altcoin ağına katılmaya ikna etmek için heyecan verici etkinliklerle dolu olacak.

Cardano fiyat analistleri, mevcut döngü sona erdiğinde bir ralli öngörerek altcoin üzerinde yükselişi işaret ediyor. Cardano’nun fiyat hareketi, kripto analisti ve tüccarı Gert Van Lagen tarafından incelendi. Analiste göre, altcoin’de yaklaşmakta olan bir ayı piyasası sinyali yoktu.

Cardano Fiyat Analizi

Cardano’nun fiyatı şu anda 1,33 dolardan işlem görüyor ve önceki 24 saatte yüzde 2 düştü. ADA için direnç seviyesi 1,38 dolar; eğer bu seviyeyi kırabilirse, 1,40 dolar ve ötesine geçebilir. Üçüncü direnç seviyesi 1,50 dolar, aşağı yönlü destek seviyeleri ise 1,28 dolar ve 1,20 dolar. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz