TSLA Hisse Senedi Fiyatı ve Tahminleri

Tesla (TSLA) hisseleri Pazartesi günü psikolojik 1.000 dolarlık destek seviyesinin altında kapandı. Hisseler bir süredir bunu tehdit ediyordu ve dün birkaç başarısızlıktan sonra hamleyi bekleniyordu Destek ve direnç seviyelerinin normal bir özelliği, ne kadar çok test edilirlerse başarısız olma olasılıklarının o kadar yüksek olmasıdır. 

Tesla, Elon Musk hisse satışı hakkında tweet attığından beri 1000 doların altına düşmekle tedirgin ediyordu. Seviye o zamandan beri birkaç kez gün içinde kırılmıştı, ancak Tesla hiçbir zaman bunun altında kapatmadı. Bu durum düne kadar öyleydi.

Tesla (TSLA) hisse senedi haberleri

Tesla hisselerinin 1.000 doların altına sarkması ve seans boyunca hiçbir zaman gerçekten olumlu bir ivme elde edemediğini gösteriyor. Şu anda, 957 dolardan hisse senedi ticareti ile ön pazarda daha fazla kayıp hissi veriyor. Doğrudan Tesla hissesine atfedilebilecek belirli bir katalizör yok. Daha ziyade, geniş piyasa zayıflığı ve kar almanın bir kombinasyonu, oyundaki ana faktörlerdi ve elbette 1.000 doları kırmanın teknik sonuçlarıyla birleşti. Perakende stokları, AMC ve GME’nin büyük kayıplar yaşamasıyla kesinlikle baskı altındaydı.

Tesla (TSLA) hisse senedi tahmini

Kilit bir seviyenin altında kapanış, gün içi ihlalden çok daha önemlidir. Bu nedenle bir sonraki destek, 22 Ekim’den itibaren 910 dolardan açılan boşluktur. Tesla, hisse senedi endeksi vadeli işlemlerine ve Avrupa piyasalarının olumlu görünmesine rağmen Salı günkü piyasa öncesinde daha düşük olduğunu gösteriyor. Hem MACD hem de RSI düşüş eğilimi gösteriyor ve kısa vadede düşüş eğiliminin muhtemel bir devamına işaret ediyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz