SOS Coin ve OpenDAO Nedir ?

OpenDAO, Noel boyunca ilgi odağı oldu ve SOS airdrop’ları ile kripto piyasasının Noel Baba’sı oldu. NFT koleksiyoncuları, OpenDAO’nun airdrop’undan aldıkları SOS coinin heyecanını yaşıyor.

OpenSea Kullanıcılarına SOS Coin Dağıtıyor

OpenDAO, SOS Token aracılığıyla bir Noel sürprizi başlattı ve daha önce OpenSea platformunda işlem yapan tüm cüzdanlara airdrop olarak gönderdi. Bu nedenle, platformda ne kadar çok para harcarsanız, karşılığında o kadar fazla SOS Token alabilirsiniz.

Veriler, 240.000’e yakın cüzdanın, 200 milyon doların üzerinde bir piyasa değerini aşarak OpenDAO tarafından SOS coinleri aldığını gösteriyor. Airdrop Noel arifesinde yapıldı ve cüzdanlar, OpenSea’de NFT’lere ne kadar harcadıklarına bağlı olarak SOS coinlerini aldı.

Airdroptan dakikalar sonra, SOS Token iki günde +%1,000 hızla yükseldi ve kelimenin tam anlamıyla bir gecede CoinMarketCap’te en çok yükselen coin oldu. Noel boyunca sosyal medyanın her yerinde konuşuldu.

2021’de En Çok Yükselen Kripto Para Birimleri

OpenDAO SOS Coin Nasıl Alınır ?

Yatırımcılar, airdrop tokenlerini talep etmek için Ethereum’a gaz ücreti ödemek zorunda. Ek olarak, coinlerin 30 Haziran 2022’ye kadar bir sınırı vardır ve o zamana kadar talep edilmezse DAO hazinesine geri dönerler.

Sos coin nasıl alınır ?

SOS tokenleri talep etme süreci oldukça basit ve anlaşılır. OpenDAO sitesine giderek MetaMask ile bağlanan kullanıcılar, sadece ‘SOS Ekle’ düğmesine basarak cüzdanlarına SOS tokenleri ekleyebilir. Kripto para birimi daha sonra kullanıcıların Ethereum cüzdan adresine gönderilecektir. Görselde de basit bir biçimde anlatmaya, göstermeye çalıştık.

OpenSea Kullanıcıları için Mutlu Noeller

Değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için en büyük pazar yeri olan OpenSea kullanıcıları, Noel için küçük bir sürprizle sevinç yaşadı. Aslında, neredeyse tüm kullanıcılar OpenDAO projesinden bir SOS token airdrop hakkı kazandı.

Örneğin, yaklaşık 10 ETH ve yaklaşık 20 işlem hacmi gerçekleştiren bir kullanıcı, bu satırları yazarken potansiyel olarak yaklaşık 80 milyon SOS tokenine veya işlem sırasında 500 ABD Doları eşdeğerine hak kazanacaktır.

Ek olarak, dolaşımdaki token arzının %20’si, çeşitli amaçlarla merkezi olmayan bir özerk kuruluşa (DAO) tahsis edilecektir.

SOS coin halihazırda yaklaşık 300 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Yazımızı hazırlama sırasında, 236.600’den fazla adres tokenlerini veya uygun adresler tokenlerin %73’ünü talep etti. Dune Analytics’e göre, kullanıcılar mevcut fiyatla 210 dolara eşdeğer ortalama 26 milyon SOS token aldı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz