Shiba 3 Günde 4 Farklı Kripto Platformunda Listelendi

Yoğun bir geliştirme aşaması, kripto para birimi şirketlerini Robinhood’un ötesine geçerek gözlerini Shiba Inu’ya yöneltti.

Dört kripto projesi, bu hafta popüler kripto para Shiba Inu’yu listeledi ve en dikkat çekeni Robinhood oldu. Diğer üçü EverRise, FCFPay ve Rappi idi. Borsa tarafından listelenmeler Shiba için olumlu oldu ve fiyat hareketi hızlandı.

Shiba Inu Kripto Para Borsalarında Listelenmeye Devam Ediyor

DeFi platformu EverRise, kişisel bir cüzdandan ve bir DAO’ya kadar bir dizi ürünü çalıştırıyor. EverSwap olarak bilinen takas özelliği, 12 Nisan’da Shiba Inu’yu listeledi ve kullanıcıların yerel tokeni RISE ile SHIB ile değiştirmelerini sağladı.

Kanada merkezli kripto ödeme sağlayıcısı FCFPay, Shiba Inu’yu tüccarlarına geçerli bir ödeme şekli olarak da ekledi. Platformunda öne çıkan diğer madeni paralar arasında Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, XRP ve daha yakın zamanda Dogecoin yer alıyor.

Shiba Inu Metaverse Haberleri #ShibArmy

Son olarak, kullanıcılar SHIB tokenleriyle Rappi uygulamasında da ödeme yapabilecekler. Kolombiya merkezli gıda ve bakkal dağıtım uygulaması, Meksika’da bir kripto ödeme pilot programı açıkladıktan sonra kısa süre önce manşetlere taşındı. Firma şu anda dokuz Güney Amerika ülkesinde faaliyet gösteriyor.

Daha geniş kripto pazarındaki canlı fiyat dalgalanmalarının ortasında, metaverse arazi müzayedesiyle Shiba Inu için son derece yoğun bir hafta oldu. Popüler ticaret platformu Robinhood, Shiba Inu için, 48 saatten daha kısa bir süre önce tokenları listeledi.

Listeleme, SHIB’nin iki aydaki en büyük günlük kazancı olan %21’lik bir fiyat hareketine neden oldu. SHIB coin fiyatı şuanda 0.000026 dolar seviyesinden işlem görüyor

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz