Sandbox (SAND) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

The Sandbox’ta bugün neler oluyor ? SAND coin fiyatı, son 24 saatte %17’den fazla artarak yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fiyat hareketi, büyük bir danışmanlık firmasından gelen heyecan verici haberlerin hemen ardından geldi.

Bugün PricewaterhouseCoopers (PwC) Hong Kong, bir LAND arsasını satın aldığını duyurdu. LAND, The Sandbox metaverse dünyasında sanal gayrimenkulü takas edilemez bir belirteç (NFT) olarak temsil eder. PwC Hong Kong’un bir ortağı, satın alınan LAND’in özel arsası ve fiyatı açıklanmazken, “Metaverse’i kucaklamak isteyen müşterilerimize bu yükselen küresel dijital fenomenin sunduğu tüm zorluklar hakkında tavsiyelerde bulunmak için uzmanlığımızdan yararlanacağız. ”

Ek olarak, Sandbox’ın COO’su Sebastien Borget, satın alma işlemini övdü ve şunları ekledi: “Metaverse iş için açık. The Sandbox’ın yeni sürükleyici deneyimleri ve markaların müşterilerle bağlantı kurma yollarını nasıl geliştirdiğini deneyimlemesi için PwC Hong Kong’a hoş geldiniz.”

PwC, SAND kripto para birimine kesinlikle bir meşruiyet duygusu katacak saygın bir danışmanlık firmasıdır. Sonuç olarak, Sandbox başta olmak üzere metaverse coinleri fiyat tahminleri yüksek talep görüyor. Bizde sizler için yabancı yatırım firmalarının uzun vadedeki SAND coin fiyatı tahminlerini paylaşmak istedik.

Yabancı Yatırım Firmalarından Sandbox Fiyat Tahminleri

  • Gov Capital‘in 2025 fiyat tahmini 61,58 dolar. Etkileyici bir şekilde, bu, mevcut fiyatlardan %914’lük bir artış anlamına geliyor. Tahmin, “derin öğrenme süreçlerine” ve teknik analize dayanmaktadır.
  • Wallet Investor‘ın 2025 fiyat tahmini 31,14 dolar. Bu tahmin, %413’lük bir yükselişi temsil ediyor. Ek olarak, bugünkü fiyat artışından sonra, Wallet Investor tarafından analiz edilen üç direnç seviyesinin tümü aşıldı.
  • CoinPriceForecast, 25.03$’lık bir 2025 fiyat tahminine sahip. Bu tahmin, mevcut fiyatlardan %312’lik bir artış anlamına geliyor. Ayrıca CoinPriceForecast, bu tahmini tescilli “derin öğrenme teknolojisi” kullanarak formüle etti.
  • Digitalcoin‘in 2025 fiyat tahmini 11.87$’dır. Bu tahmin, %95’lik bir artışı temsil ediyor ve yukarıdaki üç tahminden belirgin şekilde daha düşük. Digitalcoin, fiyat tahminini, tarihsel verileri etkileyen kendi tescilli algoritmasına dayanarak geliştirdi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz