Rally (RLY) Coin Nedir ?

Kripto para dünyasında gelişen ve yeni üretilen, icat edilen onlarca kritpo para konsepti, ağ platformu bulunmaktadır. Gerek konsept mantığının farklı varyasyonları gerekse değişik platformlardaki inovasyonlarla çalışması sebebiyle birçok kripto para birimi bulunmaktadır.

Rally (RLY), stilistlerin, moda içerik oluşturucuların, ünlülerin, ünlülerin kendi adlarına çıkardığı markalar, kısacası dizayn etme mantıklı tokenleri oluşturmasına ve alışverişler halinde bir ticaret pazarı oluşturma ağ platformudur. Bu kripto para biriminin en can alıcı özelliği ise öge, içerik yaratıcılarının kendilerine ait tasarımlarını yani kendine özgü sosyal tokenlerini sunmasına, piyasaya sunmasına olanak tanıyan bir yapı platformudur.

Rally (RLY) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Günümüz sosyal medya içerik, öge üreticileri ve sosyal medya ortamları arasında birçok problem bulunmakta. Birçok probleme ev sahipliği yapan bu mevzu; günümüzde gittikçe artan problemlerle ciddi anlamda krize doğru gitmektedir. Sosyal medya yapısı ve bu yapıyı etkileyen, değerlendiren, piyasaya yön veren içerik oluşturucuları; kendi sevenleri ile bağlantılı ilişkilerinde kontrol durum azlığı, ekonomik finans konusunda ortaya çıkan büyük problemler, kendi iç piyasa yönlendirmelerindeki tutarsızlık gibi gittikçe şiddeti ve etkileri artan problemlerle uğraşmaktadır.

Rally’nin insanlara ve daha çok sosyal medya içerikleri oluşturucuları için yeni iş ve yeteneklerini gösterme alanı fırsatları sunar ve kendini destekleyen insanlarla ilişki kurarlar. Bu konu da içerik üreticilerine, kendini destekleyen insanların yanında oluşturulan konsensüsü ortamda paylaşmasına olanak tanıma konusunda oldukça iddialı duruma getirdi.

Rally (RLY) Coin Avantajları

Anlatılan ve incelenen marka içerik üreticilerinin planladığı durumu örneklendiren sanal evrendeki kripto para birimleridir. Token meydana getirme, yaratma belirli bir kalabalık içindeki ilişkileri içine alır ve bu ağ platformunu kullanan kullanıcılar arasında çok daha efektif para kazanma yolları ve daha ekonomik anlamda tasarruflarla birlikte sunar.

 • Darb: Belli bir süre boyunca Ethereum ağı üstünde işlev gören mayın Sosyal Simgeleri anlaşılabilir olmakla birlikte, Rally kripto ile ilgilenen üreticilerin karşı karşıya geldiği temel problemlerin bir kısmını çözmek için dizaynlanmıştır.
 • Otomatik Likidite: Rally’nin token oluşturma eğrisi dizaynı, herhangi bir Creator Coin için platform çemberinde likiditeyi verimlilik anlamında iyileştirerek ünlü kişileri takip eden insanları ve içerik üreticileri için kafa karışıklığını en aza indirger.
 • Basit Kripto Para Birimi Dönüşümü: Hayranlar, özellikle de kriptoya yeni merak salanlar ve bu mecrada kendini göstermek isteyen veya yeni başlayanlar, sadece birkaç siteye girmeyle birlikte üreticinin token topluluğuna kredi veya banka kartlarıyla katılım gösterebilir.
 • Düşük Ücretler: Rally’nin bir diğer zincir teknolojisi, işlem ve gaz ücretlerini kritik seviyede düşürerek, katılımı günlük olarak planlanan topluluklar için çekici ve ulaşılabilir hale dönüştürür.
 • Adil Token Dağıtımı: Kolaylaştırılmış token dağıtımı ve içerik üreticileri ve hayranlar arasında talep ve yapı başına dayalı olarak ortada kritik durumda sağlam duran bir tasarım.

Token olarak RLY

RLY coin Ethereum blok zinciri teknolojisini kullanan ve ERC-20 standartlarına doğru yapılanan bir kripto para birimi olan Rally’nin piyasadaki toplam arzı 15 milyar RLY, piyasada dolaşan arz miktarı ise1,97 milyar RLY miktarıdır.

Ağ özellikleri ise;

 • Topluluk katılımcıları: yüzde 50
 • Topluluk sağlayıcıları, geliştirici vs: yüzde20.4
 • Topluluk Üretici Yatırımcılar: yüzde 15.3
 • Takım: yüzde 14.3

RLY Token Kullanım Mantığı

 • Unity: Rally Network’teki tüm üretici tokenler için otomatik likidite ve veri altyapısı meydana getirir.
 • Yönetişim: RLY, tekliflere ve ağ ortaklık iyileştirmelerine oy vermek için icra edilebilir.
 • Staking: Üreticilerin yeni oluşturulan madeni paralarını meydana getirmek ve dijital ekonomilerine katılmak için analiz yapın.

RLY Coin Hangi Borsalarda işlem Görüyor ?

RLY şu anki vakitte olarak Gate, Huobi, MEXC, Kucoin popüler borsalarında da işlem görmektedir. Bu borsalarda bir hesap açabilir ve herhangi bir ticaret işleminde bulunabilir.

Yatırımcılar ve Ortaklıklar Konusunda Rally (RLY)

Coinbase, Battery, SparkLabs, IDEO ve ANDRESSEN HOROWITZ gibi firmalarında ortaklıklarını da yapmaktadır. Proje geliştiricileri arasında Kevin Chou, Michael Li, Mahesh Vellank, Amit Ranade, İra Lam, Bremner Morris tarafından alanlarında yetkin kişilerden oluşmaktadır

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz