Matic fiyatı eski zirvesini zorluyor

Polygon’un (Matic) 2021’in başlarındaki devasa rallisinden yıl bitmeden bir tane daha görebiliriz. MATIC fiyatı 2$’a ulaşana kadar yavaşça ve ağır bir şekilde yükseldi ve 2.5 dolar gibi önemli seviyeleri vurmanın eşiğinde. Bu seviyeler, mevcut ATH üzerinden 2,8 dolar civarında dilimlemenin 3 doları aşacak yükseliş trendini onaylayabilir.

Öngörülen küçük bir süre içinde eski zirvesine yaklaşan MATIC fiyat rallisi, çok sayıda altcoinin boğa koşusunu yeniden ateşleyebilir. Bugün, BitTorrent fiyatı, büyük düşüş trendi çizgisini kırarak ve yerel direncine doğru ilerliyor. Muazzam satın alma baskısı, erken işlem saatlerinde fiyatı yükseltti.

Matic 3 dolar olacak mı ?

Popüler analistler, Matic için 3 doların çok uzak olmadığı, bunu çok yakında başarabileceğine inanıyor. Matic fiyatı, 16 Kasım’dan bu yana günlük grafikte 100 günlük MA ve 20 Temmuz’dan bu yana 200 günlük MA ile birlikte destek seviyelerinin üzerinde ve bu MACD seviyelerine dayanarak, 1 aylık güçlü bir ralli başlatabilir.

Şuan bizler yazımızı hazırlarken Matic fiyatı 2,38 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para piyasasında devam eden belirsizlik, güvensiz ortamdan dolayı Matic yükselişe devam edebilecek mi bilinmez ama son zamanlarda büyük dikkat çekiyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz