LooksRare (LOOKS) Coin Fiyat Tahminleri

Hızlı başlangıç yapan NFT platformu LookRare ve tokeni LOOKS için kazançlı bir gün daha. Platform, lansmanından sadece birkaç gün sonra popülaritesini artırıyor ve tüm zaman boyunca etkileyici bir şekilde kazandırıyor. Şimdi, LookRare, belirli kullanıcılar için token airdropunu genişleteceğini söylüyor. Etkinlik devam ederken, daha fazla kişi bazı ücretsiz LOOKS tokeni almak için araştırma yapıyor. Bu arada, analistler LOOKS kripto para fiyatı tahminleri oluşturmaya başlıyor.

LooksRare NFT Platformu Nedir ?

LookRare, alım satımın henüz ilk haftasında. Geçtiğimiz Pazartesi günü başlatılan, endüstrinin pazar payının çoğunu elinde tutan OpenSea gibi NFT ticaret platformlarının egemenliğine meydan okumayı vaat ediyor. Ayrıca, LookRare ile kişi NFT satın almakla sınırlı değildir; Platform ayrıca, kullanıcılarını pasif olarak Wrapped Ethereum kazanmak için bir havuzda LOOKS stake etmeye davet eden DeFi özelliklerine sahiptir.

Platform, stake konusunda muazzam getiri vaatleriyle kullanıcıları çekmek için harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca tokenli bir airdrop gerçekleştirerek işleri bir adım daha ileri götürüyor. 2021’in ikinci yarısında OpenSea’de işlem yapan herkes bir çanta dolusu LOOKS tokenini ücretsiz olarak talep edebilir. Kampanya, OpenSea kullanıcılarını platformdan uzaklaştırmak için bariz bir girişim ve iyi çalışıyor.

Uzmanlardan LOOKS Coin Fiyat Tahminleri

Bu airdropun uzatılması Trezor kullanıcıları için iyi bir haber çünkü birçoğu tokenlerini talep etmekte zorlanıyor. Ayrıca, LookRare’in kullanıcılarına yatırım yaptığını ve hızlı değişiklik yapabildiğini yatırımcılara gösterir. Bu airdrop devam ederken, LOOKS coin fiyatları yükseliyor ve analistler LOOKS kripto fiyat tahminlerini ortaya koymaya başlıyor.

LOOKS yaklaşık 3,80 dolarlık bir fiyatla kazandırmaya devam ediyor. Analistlerin yeni token hakkında ne düşündüğünü görmek için bazı LOOKS tahminlerine bir göz atalım:

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here