LooksRare (LOOKS) Coin Fiyat Tahminleri

Hızlı başlangıç yapan NFT platformu LookRare ve tokeni LOOKS için kazançlı bir gün daha. Platform, lansmanından sadece birkaç gün sonra popülaritesini artırıyor ve tüm zaman boyunca etkileyici bir şekilde kazandırıyor. Şimdi, LookRare, belirli kullanıcılar için token airdropunu genişleteceğini söylüyor. Etkinlik devam ederken, daha fazla kişi bazı ücretsiz LOOKS tokeni almak için araştırma yapıyor. Bu arada, analistler LOOKS kripto para fiyatı tahminleri oluşturmaya başlıyor.

LooksRare NFT Platformu Nedir ?

LookRare, alım satımın henüz ilk haftasında. Geçtiğimiz Pazartesi günü başlatılan, endüstrinin pazar payının çoğunu elinde tutan OpenSea gibi NFT ticaret platformlarının egemenliğine meydan okumayı vaat ediyor. Ayrıca, LookRare ile kişi NFT satın almakla sınırlı değildir; Platform ayrıca, kullanıcılarını pasif olarak Wrapped Ethereum kazanmak için bir havuzda LOOKS stake etmeye davet eden DeFi özelliklerine sahiptir.

Platform, stake konusunda muazzam getiri vaatleriyle kullanıcıları çekmek için harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca tokenli bir airdrop gerçekleştirerek işleri bir adım daha ileri götürüyor. 2021’in ikinci yarısında OpenSea’de işlem yapan herkes bir çanta dolusu LOOKS tokenini ücretsiz olarak talep edebilir. Kampanya, OpenSea kullanıcılarını platformdan uzaklaştırmak için bariz bir girişim ve iyi çalışıyor.

LOOKS Token Neden Bu Kadar Popüler Oldu ?

Ocak ayının başlarında piyasaya sürülen LOOKS, hızla piyasadaki en popüler altcoinlerden biri haline geldi. Bu, büyük ölçüde platformun ikili NFT satışlarından ve onu kazançlı ve kullanışlı bir platform haline getiren stake etme işleminden kaynaklanmaktadır.

Uzmanlardan LOOKS Coin Fiyat Tahminleri

Bu airdropun uzatılması Trezor kullanıcıları için iyi bir haber çünkü birçoğu tokenlerini talep etmekte zorlanıyor. Ayrıca, LookRare’in kullanıcılarına yatırım yaptığını ve hızlı değişiklik yapabildiğini yatırımcılara gösterir. Bu airdrop devam ederken, LOOKS coin fiyatları yükseliyor ve analistler LOOKS kripto fiyat tahminlerini ortaya koymaya başlıyor.

LOOKS yaklaşık 3,80 dolarlık bir fiyatla kazandırmaya devam ediyor. Analistlerin yeni token hakkında ne düşündüğünü görmek için bazı LOOKS tahminlerine bir göz atalım:

  • PricePrediction , LOOKS’un 2022 yılını ortalama 5,38 dolar fiyatla kapatarak güçlü bir yıl geçirmesini bekliyor.
  • Digitalcoin’in LOOKS için yıl sonu fiyat hedefi 5,21 dolar.
  • CoinArbitrageBot, LOOKS kazançlarının yıl boyunca biraz yavaşlamasını bekliyor. Token için 3,90 dolarlık bir yıl sonu fiyatını hedefliyor.
  • Gov Capital token üzerinde de yükseliş eğilimi gösteriyor; 12 aylık bir süre içinde token için 14 dolarlık bir fiyat öngörüyor.
  • WalletInvestor, emsallerinden biraz daha yükseliş eğiliminde. Site, LOOKS’un Şubat 2023’e kadar 21,15 dolara ulaşmasını bekliyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz