Litecoin (LTC) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Bu ayın başlarında 140 dolarlık etkileyici bir yükselişe rağmen, en iyi kripto para birimlerinden Litecoin (LTC), o zamandan beri volatilitenin aşağı yönlü gerçekleştiğini gördü. Şu anda, daha geniş kripto piyasası risk hisse senetleriyle birlikte satıldığı için bu token bugün %6’dan fazla düştü. Birçok yatırımcı için, uzmanlardan Litecoin fiyat tahminlerinin önemi artık her zamankinden daha kritik.

En eski kripto para birimlerinden biri olan Litecoin, 2011 yılında başlatılan bir projedir. Bitcoin (BTC) ve diğer çalışma kanıtı ağlarının yanı sıra Litecoin’in fikir birliği mekanizması “madenciler” tarafından yürütülür. Bu madenciler, blok zincirini doğrulamak ve güvenceye almak için karmaşık matematiksel problemleri çözer.

Litecoin, Gizlilik Teknolojisiyle Dikkat Çekiyor

Kripto madenciliğiyle ilgili çeşitli çevresel kaygılar göz önüne alındığında, Litecoin şimdiden ilk 10 statüsünü kaybetmiş bir token. Şimdi, LTC, piyasa değerine göre ilk 20 kripto para biriminin kıyısında.

Kripto Uzmanlarından Litecoin (LTC) Fiyatı Yorumları

LTC şu anda yazı yazılırken 120 dolardan işlem görüyor. Peki Litecoin kaç tl ? Türk Lirası bazında da 1.650 TL’den işlem görüyor.

  • Wallet Investor, LTC’nin bir yılda 188.32 dolara ve beş yılda 434.05 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor.
  • DigitalCoinPrice, LTC için sırasıyla 200.61 dolar, 228.15 dolar ve 298.20 dolar olmak üzere bir yıllık, üç yıllık ve beş yıllık fiyat hedefleri var.
  • CryptoNewsZ, LTC’nin 2023’te 350 dolara ve 2025’te 500 dolara ulaşabileceğini öne sürüyor.
  • Son olarak, Crowd Wisdom, 2023 ve 2030 için sırasıyla 276 dolar ve 1.860 dolarlık ortalama LTC hedef fiyat aralıkları paylaşıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz