Lionel Messi, Socios.com taraftar token platformunun elçisi oldu

20 milyon dolarlık bir anlaşma ile Arjantinli futbolcu Lionel Messi, Socios.com taraftar token platformunu tanıtacak. Spor bir kez daha blockchain ve kripto para ekosistemi için ana vitrin haline geliyor.

Socios.com platformu, Lionel Messi ile yenilenebilir 3 yıllık 20 milyon dolarlık bir sözleşme sayesinde kendisine efsanevi bir elçi sunuyor.

Socios.com, farklı sporları destekleyenlere adanmış bir platformdur. Esas olarak futbolla tanınır, ancak sadece bu örnekleri almak için basketbol veya e-spor da vardır. Kulüp kararları için oy hakkı veya özellikle mağazalarda indirimler sağlayan favori takımınız adına Taraftar Tokenları alabilirsiniz.

Bu nedenle, Socios.com, Lionel Messi ile bu kampanya için benimsenen sloganın kanıtladığı gibi, taraftarların sosyal ağı olarak konumlandırılmıştır: ” Birlikte daha fazla olabiliriz / Birlikte daha fazla olabiliriz”.

Paris Saint-Germain forvet oyuncusu uygulamayı tanıtmak ve daha fazla kullanıcının katılmasını sağlamak için kullanacak. Yeni misyonunu şu sözlerle açıklıyor:

“İlk profesyonel maçımı oynadığımdan beri, taraftarların tutkusu, elimden gelenin en iyisini yapmama yardımcı olan itici bir güç oldu. Taraftarlar destekleri için takdiri hak ediyor. Sevdikleri takımları etkilemek için fırsatları hak ediyorlar.”

Hayranlar için tasarlanmış bir platform

Frenchman ve şu anki CEO’su Alexandre Dreyfus tarafından kurulan Socios.com, büyük düşünüyor. Halihazırda dünya çapında çeşitli spor organizasyonları ile 130’dan fazla ortaklığa sahiptir, diğerlerinin yanı sıra Formula 1’de Aston Martin veya futbolda FC Barcelona’dan bahsedebiliriz.

Crypto.com, Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’nın Resmi Sponsoru Oldu

Platform ayrıca Lionel Messi’nin şu anki kulübü Paris Saint-Germain’i de destekliyor. Ayrıca geçen yaz maaşının bir kısmını PSG tokenleriyle almayı tercih etmişti.

Bu yıl, favori takımlarına yatırım yapan taraftarlar, karşılıksız token (NFT) veya maçlarda giyilen formalar için uygun olacak. Platform ayrıca çeşitli ortakların kararlarını etkilemek için 500’den fazla anket sağlar.

Bu nedenle , Alexandre Dreyfus’un Socios.com topluluğuna aşılamak istediği “Birlikte daha fazlası olabiliriz”  zihniyeti  budur:

“Socios.com’da yapmaya çalıştığımız şey, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, taraftarların desteklerinin değerli olduğunu, önemli olduğunu, özel olduğunu hissetmelerini sağlamak.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here