Kripto Çöküşü Sonrası Ethereum Fiyat Tahminleri

Yeni yıl genellikle kripto para piyasası için kıyamet oldu. En sağlam kripto paraların çoğu, Kasım ayının en yüksek seviyelerinden %50’ye varan düşüşler gördü. Buna, geçen yılın zirvelerinden bu yana değerlerinin %40’ından fazlasını kaybeden Bitcoin ve Ethereum gibi amiral gemi kriptolar da dahildir.

Peki, Ethereum buradan nereye gidecek ?

ETH, kripto çöküşünün büyük bir kurbanı oldu. Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.735 dolara ulaştığından beri, Ethereum fiyatı 2170 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bugün, geçen hafta değerinin %24’ünden fazlasını kaybettikten sonra 2.500 dolar civarında seyrediyor. Ethereum, dünya çapında yüzlerce kripto projesi için yapı taşıdır.

Çalkantılı bir kaç hafta ve aydan sonra, son günlerde yaklaşık %10’luk sıçrama yatırımcılar için umut verici bir işaret olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım uzmanların Ethereum için yorumları nasıl olacak.

Uzmanlardan Ethereum Fiyat Tahminleri

  • CryptoNewsZ, Ethereum’un bu yıl geri döneceğine inanıyor. 2022 fiyat hedefi 7.500 dolar ve 2024 tahmin aralığı 8.000 ila 9.400 dolar arasında.
  • Wallet Investor, Ethereum konusunda biraz daha az iyimser, ancak yine de olumlu düşünüyorlar. Platformun ETH fiyat tahmini bir yıllık 5.376 dolar ve beş yıllık 16.979 dolar tahmini var.
  • Coin Quora da ETH’ye inanıyor. Site, düşüş dalgası sonunda, Ethereum’un yıl sonuna kadar 7.500 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. 2024 için, kriptonun 12.500 dolara kadar yürüyebileceğini düşünüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here